Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért fáj a feleségemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a feleségemnek, hogy az utóbbi hónapokban összebarátkoztam az első férjével és elég szoros baráti kötelék alakult ki köztünk?

Figyelt kérdés
Mikor a volt férje, a mostani legjobb haverom megjelenik nálunk, a feleségem mindig a szobájában vagy a konyhában piszmog, alig akar bejönni köszönni a haveromnak. Rengeteg közös programot csinálunk a haverral, szóval jó lenne, ha szívélyesebben fogadná, és végre hozzászokna ahhoz, hogy a jövőben egyre gyakrabban fogja nálunk látni, mert én ragaszkodom a haveromhoz.

2020. júl. 11. 19:35
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Így van, akkor ne is barátkozzak senkivel. Nagyon egy hullámhosszon vagyok a sráccal sok mindenben. Amúgy nem véletlen, hogy a feleségem mindig ugyanazt a típust kereste? Mert a srác és közöttem is volt egy élettársa, és ő is tökre olyan volt, külsőleg és belsőleg is, mint mi a haverommal.
2020. júl. 11. 20:56
 22/33 anonim ***** válasza:
97%

Én nem azt mondtam, hogy ne barátkozz vele, de ne vidd már haza. Mondjuk ha lenne egy minimális szégyenérzet a pasiban azért, amit az exével tett, kellemetlenül érezné magát nálatok.

Ha ennyire egy hullámhosszon vagy a sráccal, akkor válaszd inkább őt a nejed helyett. Nem veszed észre, hogy egyfolytában a pasiról áradozol, a nejedről egyetlen pozitív dolgot nem mondtál? Nem szereted, nem tisztelet őt, és ha nem vagy látens meleg akkor simán csak egy jókora tapló vagy. Lógjatok a haverodnál.

2020. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
96%
Az ok hogy te barátsággal váltál el az exeidtol, de a nejedet konkretan atverte a srác. Elvette, ígéretet tett , megvolt az esküvő majd kinyögte h meleg. Még ha simán jártak volna. De így. De ha te ezt nem érted veled van a baj.
2020. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Nem nyögte ki. Ő sem tudta. Ő is csak közben jött rá. Pont a házasságuk alatt ébredt rá. Mindketten fiatalok voltak, kereken 20 évesek. Szinte gyerekek voltak.
2020. júl. 11. 23:01
 25/33 anonim ***** válasza:
97%
Azért ez tinédzser korban ez már ki szokott derülni. Ő maga is tudja, kikről fantáziált, nőkről vagy pasikról. De mindegy is, annyi empátia nincs benned, mint egy cipős dobozban.
2020. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Fújjad, csak fújjad a nótádat, mint a papagáj, ismételgesd csak a refrénedet! Hadd jöjjön ki belőled, nehogy benned maradjon, mert még megfúlnál! Engedd ki magadból! Inkább ez jöjjön ki, mint a körzeti orvos. "Szaladjon belőled kifelé!"
2020. júl. 11. 23:06
 27/33 anonim ***** válasza:
98%
Szegény csaj, megint összejött egy meleg csávóval.
2020. júl. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező hiába akadsz ki , a 23 es 25 válaszoló nem ugyanaz.

Ha közben jött rá akkor is gáz, valami sejtése csak volt. Ha meg bizonytalan volt minek házasodott. Azt sem értem hogy miért nem elég simán barátkozni vele, minek kell rendszeresen hazavinni, meg ráerőltetni a nejedre. Csak te te és te számítasz a másik nem.

2020. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
91%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Te nem ez a baromarcú vagy, csak most egy másik kamusztorival?

2020. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

"ert én nagyon szeretem őt (a haveromat),"


- Nyilván a feleséged is nagyon szerette ( a haverodat), ha összeházasodtak. Ok, meleg.. De szerette.


Szerintem gusztustalan dolog részedről, hogy mindig felhánytorgatod és hazaviszed a haverodat, és van képed ráerőltetni a nejedre.. Igen, a rossz dolgokon túl kell lépmi, de vannak olyan sebek, amiket nem kéne újra felpiszkálni, + nem te döntöd el, hogy ki hogyan dolgozza fel a múltat.


Szitu: Láthatóan a nejednek kellemetlen a helyzet, te meg paraszt vagy és full semmibe veszed a házastársad érzéseit, sőt, rá akarod erőltetni,hogy márpedig megszokja.. NA ez kuka szerintem ez a viselkedés.


Nem arról van szó, hogy nem szabad soha exekkel bratyizni, de a házastársad kérését előbbre érdemes venni a haverságnál.. Vannak dolgok, amiket egy kapcsolatban illik tiszteletben tartani.


Ja és talán ha nem lenne meleg, a mai napig együtt lennének.. Az élet nem fekete fehér, te most nagyon önző vagy ebben a sztoriban. nem csodálom, ha a fene nagy éncentrikusság közepette jó nagy pofont kapnál az élettől a házasságodban majd. (Nem figyelsz a feleséged érzéseire... lehet, hogy majd más fog, de ez nem rossz kívánság, csak egy kis ébresztő féle gondolat)


Nem a te dolgod eldönteni, hogy milyen seb mennyire gyógyult be xidő alat.. HA a feleségednek még nem megy ez a nagy bratyizás, akkor tiszteletben kéne tartnai és nem erőltetni a közös progikat vele.. nettó önzőség.

2020. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!