Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért fáj a feleségemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a feleségemnek, hogy az utóbbi hónapokban összebarátkoztam az első férjével és elég szoros baráti kötelék alakult ki köztünk?

Figyelt kérdés
Mikor a volt férje, a mostani legjobb haverom megjelenik nálunk, a feleségem mindig a szobájában vagy a konyhában piszmog, alig akar bejönni köszönni a haveromnak. Rengeteg közös programot csinálunk a haverral, szóval jó lenne, ha szívélyesebben fogadná, és végre hozzászokna ahhoz, hogy a jövőben egyre gyakrabban fogja nálunk látni, mert én ragaszkodom a haveromhoz.

2020. júl. 11. 19:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Mert ez bizarr.
2020. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
A srác tök jófej és én nagyon-nagyon megkedveltem. Sose volt testvérem, ő most olyan nekem, mintha kaptam volna egy bátyust. Nagyon jól el tudunk beszélgetni órákig, számtalan közös érdeklődési területünk van. Még ilyen jó haverom, igaz barátom sose volt eddig.
2020. júl. 11. 19:42
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, azt leszámítva, hogy troll vagy: szerinted az exével akar haverkodni? Komolyan?
2020. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
Az se zavar, hogy a nejed leszopta? Lehet, hogy rájönnek, hogy mégis jó volt együtt, és néha még most is.
2020. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség. Rövid házasságuk volt, vagy 10 hónapig voltak kb. együtt, és mi a feleségemmel öt évvel az után ismerkedtünk meg, hogy ők elváltak. Ki a troll? Miért, ti olyanról nem hallottatok, hogy békességben is lehet élni válás után? Ha a feleségem valamelyik exemmel barátkozna, engem nem zavarna, én mindegyikkel jó barátként váltam el, ismerősök vagyunk a face-en, ha találkozunk az utcán, puszi-puszi és nagy beszélgetések.
2020. júl. 11. 19:48
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy ti jóban vagytok, de azt ne várd el a nejedtől, hogy jópofizzon vele. Biztosan okkal szakítottak, olyan emlékeket idézhet fel benne, amikre nem akar emlékezni. Haverkodjatok máshol, vagy ha a feleséged nincs otthon.
2020. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
60%
Mert még kapcsolatban van vele szexuálisan.
2020. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
61%
*Mert még kapcsolatban van vele szexuálisan és fél a nőci, hogy lebukik, mert kiszúrod..
2020. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Emeletes marhaság. Pont a szex nem működött köztük, azért is váltak el olyan hamar.
2020. júl. 11. 19:56
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem attól vagy troll, hogy nem lehet jóban lenni. A megfogalmazásodon látszik.
2020. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!