Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Attól félek hűtlen leszek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól félek hűtlen leszek?

Figyelt kérdés

14 éve vagyok együtt a férjemmel, több száz kmre dolgozik, csak hétvégén van itthon, viszont úgy érzem csak a gyerekek miatt. Engem elhanyagol. Ha én kezdeményezek van szex ha nem akkor semmi. Nincs reggeli puszi ha nem adok, nincs ölelés ha nem kezdeményezek. Ez nagyon rossz. Felveszek egy csinos ruhát nem kapok érte egy dicséretet sem. Próbáltam beszélni erről vele, válasz az volt hogy de hát ő szeret engem. Sokszor bánt szavakkal, lekezelő stílusban beszél velem. Elhagyni nem szeretném, nem szeretnék csonka családot, de főleg nem is menne ebbe bele, mivel a gyerekek a mindene. Volt már rá példa mikor olyan dolgokat tett és kiakartam dobni.

Szóval lehetséges hogy keresek egy férfit elkeseredésemben. Akivel titokban néha feltudok töltődni, tudom gerinctelen dolog. De soha nem voltam hűtlen és a megoldás sem ez volt első körben hanem javítani, próbáltam nem egyszer. Rengetszer próbáltam a kedvébe járni de sikertelenül. Valaki esetleg volt hasonló helyzetben.

A negatív kommentekre külön nem fogok válaszolni, tisztában vagyok vele hogy gerinctelen ri banc leszek de fiatal vagyok, és úgy érzem egy dupla ennyi idős embernek is izgalmas élete van minden téren, és nem úgy bán vele a szeretett férfi mint egy lábtörlővel. Természetesen leírhatjátok, de úgy érzem ezzel kapcsolatosan a véleményem semmiképpen nem fog változni.


2020. júl. 5. 16:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%
Eljetek nyitott kapcsolatban !
2020. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi is kicsit hasonló helyzetben vagyunk, de én a feleségem miatt megyek haza elsösorban, mivel nagyon szeretem. De nálunk is már kicsit ellaposodott és megritkult a szex sajnos. Én megengedtem a feleségemnek, hogy másokkal is lefeküdjön. Próbálj meg te is letárgyalni a férjeddel egy ilyet.
2020. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Én ezt tettem 16 év után és 1 év szex mentes időszak után. Nem bántam meg, de büszke sem vagyok magamra.
2020. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%

Ez máris csonka család.

A váláshoz nem kell az ő beleegyezése.

2020. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
7-es vagyok. Nem mondom, hogy a lakótársi kapcsolatban maradjon, csak megemlítettem, hogy nehéz normális pasit találni, ezért jól gondolja meg. 2-3 tahó után lehet sírva könyörögné magát vissza.
2020. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%

A válás nem opció, mert a pénz azért nem rossz.. gondolom.

Gratulálok.

2020. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell félned! Majd megmagyarázod magadnak, miért is jó félre lépni. Majd bele tanulsz, után már menni fog simán a jövőben is! Bűntatot megtanulod majd legyűrni, ez lesz úgy mond az élet stílusod.
2020. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki, hogy vállaljon munkát közelebb, mert szükségem van rá a mindennapokban. Még olyan áron is, hogy kevesebbet fog keresni. Ha nem dolgozna olyan messze, és nem jönne olyan ritkán haza, akkor szerintem erősebb lenne a házasságotok és fel sem merülne benned ilyesmi. Mérlegelni kell, mi a fontosabb, a pénz vagy a család. Nekem az utóbbi.
2020. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!