Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Attól félek hűtlen leszek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól félek hűtlen leszek?

Figyelt kérdés

14 éve vagyok együtt a férjemmel, több száz kmre dolgozik, csak hétvégén van itthon, viszont úgy érzem csak a gyerekek miatt. Engem elhanyagol. Ha én kezdeményezek van szex ha nem akkor semmi. Nincs reggeli puszi ha nem adok, nincs ölelés ha nem kezdeményezek. Ez nagyon rossz. Felveszek egy csinos ruhát nem kapok érte egy dicséretet sem. Próbáltam beszélni erről vele, válasz az volt hogy de hát ő szeret engem. Sokszor bánt szavakkal, lekezelő stílusban beszél velem. Elhagyni nem szeretném, nem szeretnék csonka családot, de főleg nem is menne ebbe bele, mivel a gyerekek a mindene. Volt már rá példa mikor olyan dolgokat tett és kiakartam dobni.

Szóval lehetséges hogy keresek egy férfit elkeseredésemben. Akivel titokban néha feltudok töltődni, tudom gerinctelen dolog. De soha nem voltam hűtlen és a megoldás sem ez volt első körben hanem javítani, próbáltam nem egyszer. Rengetszer próbáltam a kedvébe járni de sikertelenül. Valaki esetleg volt hasonló helyzetben.

A negatív kommentekre külön nem fogok válaszolni, tisztában vagyok vele hogy gerinctelen ri banc leszek de fiatal vagyok, és úgy érzem egy dupla ennyi idős embernek is izgalmas élete van minden téren, és nem úgy bán vele a szeretett férfi mint egy lábtörlővel. Természetesen leírhatjátok, de úgy érzem ezzel kapcsolatosan a véleményem semmiképpen nem fog változni.


2020. júl. 5. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Ez az undorító a mai új "szabad elvű" világban. Amikor valaki leírja háromszor, hogy "tudom gerinctelen és r**anc leszek", de mégsem zavarja.
2020. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De zavar mert én sem így terveztem...
2020. júl. 5. 16:35
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Én meg kacsaforgó palotát terveztem, hát nem jött össze. Akkor most mészároljam le a fél világot csalódottságomban? Meg mert még fiatal vagyok? Nevetséges vagy.
2020. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne legyen bűntudatod emiatt, szinte biztos, hogy neki is van valakije ahol dolgozik. Viszont egy beszélgetést még megérne a dolog, bár amúgy nem tudom, ha elválnátok, az mivel lenne rosszabb, hiszen most is csak hétvégente látja a gyerekeket, a csonka család nem a jogi kapcsolatotok miatt lesz csonka.
2020. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Mi értelme volt ezt leírnod? Mondjam azt, hogy ne aggódj, nem leszel? Mire fel? Ha valaki meglátja benned a jót és elkezd udvarolni, nem fogod elutasítani. A házasság intézménye szép és jó, amíg mindkét fél akarja, de amikor az egyik már csak megszokásból van veled és gyerek az összekötő kapocs, értelmetlen az egész. Beszélj vele, mond el, hogy mire vágysz, adja meg vagy változtattok a kapcsolatotokon.
2020. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel óvatosan kell bánni. Ha el vagy hanyagolva szexuálisan és lelkileg is, találsz valakit, aki betölti az űrt, két hónap alatt bele fogsz szeretni. Ha a nők valamiért képesek felrúgni a házasságukat, az az odafigyelés, romantika, udvarlás, tartalmas beszélgetések, stb. ,ahol ismét nőnek érezhetik magukat. Innentől egyenes út vezet a váláshoz.
2020. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, te is tipikus az a nő vagy (én is) ha valaki ubvarolni, bókolni kezdene meg jól meg...... akkor tuti szerelmes lennél. Egyszerűbb lenne elválni emeltfővel, nem sunyi szexkapcsolatban lebukni. Gondolom a gyerekeid előtt is elsüllyednél szégyenedben. "Anya apa elvált mert az anyám...."

Viszont ezt is jól gondold meg, én évek óta nem találok olyat aki megbecsülne és szeretne, max néhány hónapig amíg ég a tűz. Nálatok 14 év nagyon sok idő 100-ból 1 férfi kényezteti ennyi idő után a nejét. Szerintem engedd el, ne akarj neki tetszelegni, mert csak neked fog rosszul esni, ha nem vesz észre. Szex van, de csak akkor ha te kezdeményezel?! ez sem tragédia, legalább van.

2020. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Feltételezem, hogy ha a gyerekek a mindenei akkor nem jó kedvében dolgozik több száz kilométerre tőlük/tőletek. Gondolom jobb a zseton, amiből könnyebb eltartani a családot. Nos ha így nézem akkor értetek csinálja. Milyen volt a kapcsolat amikor még nem dolgozott messze? Hogy alakult a szexuális élet akkor amikor nem dolgozott messze? Ezeket a kérdéseket ha nem is itt válaszolod meg, de szerintem tedd fel magadnak. Egyébként az írásodból nekem nagyon az jön le, hogy tök mindegy a dolog, te így is úgy is félremész. Ha zavarna akkor nem gondolkoznál a megcsaláson, szóval nem kell a szerecsen mosdatás. Egyébként az ilyen helyzetekben azért sokszor valami régebbi probléma van. Ezért írtam, hogy érdemes lenne korábbra visszamenni, hogy akkor milyen volt a kapcsolat. De van egy másik teóriám is. Ha 14 éve együtt vagy a férjeddel és azt mondod, hogy fiatal vagy még akkor itt az is bejátszik, hogy Anyuka rájött, hogy nem élt eleget.
2020. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

7-es válaszoló: Akkor már nem több értelme van több pár éves kapcsolatnak, mint örökre lemondani a boldogságrol, pláne fiatalon?

Szerintem felesleges és lélekrombolo egy lakotarsi kapcsolatban élni.


De a megcsalast én sem javaslom, valószínűleg bűntudatod lesz utána, és már nem lehet visszacsinalni...

Szerintem válj el.

2020. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal tisztességebb lenne, ha tiszta lappal inditanal. Ulj le vele egy hosszu beszelgetesre, ezt az egeszet nyugodtan elmondhatod neki. Ha ezután se történik semmi, akkor én a helyedben elvallnek. Gyerekeket nyilván megviseli, de egy szar házasság is. Attol ugyanugy lehetnek apjukkal is, nem muszaj kötelezően szar viszonyban elválni. Te meg leirtad fiatal vagy, talalhatsz valakit aki mindenezeket megadja neked.
2020. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!