Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A hűtlen férjek milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hűtlen férjek milyen esetben szokták a szeretőt választani?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha sokkal jobb nő mint az asszony, és van lóvé válni.
2020. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
szerintem is ha van sok pénz férfinál is és esetleg a fiatal szeretőnél is. valamint természetesen,ha ráadásul sokkal jobb nő,mint a feleség.
2020. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Amikor a feleség kidobja, és nincs pénze albérletre.
2020. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Legtobbszor rossz hazassag miatt lesz a szereto, es nem miatta megy tonkre a hazassag. Nore is vonatkozik.

Van, mikor a szeretovel elviselhetobbe valik, es szinte jot tesz a, hazassagnak. Van, hogy valaki a lassu orlodest valasztja, mert egyik valasztas sem happy end.

Lattam olyat, aki hirtelen elvalt, de hopp, egy negyedikkel allt ossze.

Es van olyan, mint Paul Newman es Joan Woodward hazassaga. A szereto lett elete parja. Elotte mar alkoholhoz nyult, de vegul meglepte. Es a sirig tartott a masodik hazassag.

2020. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Bocsánat, az elsőt lepontoztam, mert úgy értettem a kérdést, hogy mikor tartanak szeretőt a férjek.

Nem tudom, mikor választják a szeretőt, de egyetértek, hogy sokan az anyagi biztonság miatt maradnak inkább házasságban. Továbbá ha vannak gyerekek, akkor sem fognak csak úgy kiugrani a házasságból, még akkor se, ha a szerető jobb nő és nincsenek anyagi gondok.

Egyébként nagyon sokan nem szerelemből szeretőznek, én legalábbis több nem kispályással beszéltem itt is és ezek abban a pillanatban dobbantanak, amint az a veszély fenyegeti őket, hogy szerelmesek legyenek a szeretőjükbe. Max. azok mennek bele szerelmi titkos kapcsolatba, akik érzemileg ki vannak éhezve, de a többségnél nem erről van szó, csak a szex motiválja őket, bármit higgyen is a szerető. Csak szexért nem fog elválni egy férfi se, a szerelem elől meg el fog menekülni. Tehát nagy eséllyel aki szeretőt tart, az nem szerelmes. Vannak kivételek, én is tudok, az általános forgatókönyvet írtam le.

2020. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha a feleség kiadja az útját:D
2020. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó nem mindig,a tesóm megmondta ,hogy mást szeret,és nem akarta megérteni a felesége,foggal körömmel ragaszkodott.Amikor terhes lett az új csaja meg akkor is visszafogatta volna..mmm
2020. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem meg azért keresnek mást,mert otthon mindenki hülyének nézi a másikat.Nem tudnak semmit sem megbeszélni. Pl a szexet sem,a ki hogy szeretné.Vagy mivel lehetne egy kicsit feldobni a dolgot.Vagy azért mert a nők nagy része nagyon le van pukkadva.nem törődik magával,slampos.

Sok nő nem is kezdeményez otthon,pedig ez a pasinak fontos lenne,hogy kell még neki.

2020. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Azért választottam mert szerelmes lettem🙂Ennyi ..Sok nő tulagyalja ezt a kérdést.
2020. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!