Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudok választani a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok választani a barátom vagy a szeretőm akihez jobban ragaszkodom?

Figyelt kérdés

Pár hónapja viszonyom van egy férfival akivel szexelni járunk össze, de vannak már közös programjaink. Nem előre megtervezett dolgok, csak néha elmegyünk sétálni, moziba, étterembe, de inkább csak beszélgetni szoktunk szex előtt és után. Nekem szimpatikus a srác,megszerettem,de nem rugom fel miatta a kapcsolatomat. Elvégre ez csak szexkapcsolat és ebben egyeztünk meg, valamint sokszor megkérdeztem már,hogy zavarja-e valami, nem akarom,hogy sérüljön, nagyon érzékenynek tűnik mostanában és kicsit megváltozott. Párszor szemrehányást tett vagy olyanokat mondott,hogy sose leszek boldog a mostani párommal, és szánalmas,hogy így vergődök meg nem tudok dönteni. Nos nekem nem kell döntenem kettőjük között, mert én nem akarok ennél is komolyabbat tőle, nekem ez így rendben van nagyon. Ha kérdezem tőle vagy beszélünk erről akkor ő is azt mondja,hogy igen, persze, megérti stb. Máskor meg mintha hangulat ingadozásai lennének olyanokat mond amivel veszekedést generál és újabban emiatt feszültség van köztünk. A párom természetesen nem tud ezekről a dolgokról. Nem akarom neki elmondani,hogy mi a helyzet, elvagyunk,jó a kapcsolatom vele is, a szex már nem annyira kielégítő vele, de szeretem és jó barátom, nem akarom elveszíteni őt,lehet úgy tűnik nem törődöm vele, de ez nem igaz. Bármikor számíthatunk egymásra, és nincsenek vitáink se.

A kérdésem,hogy ilyen helyzetben érdemes inkább megszakítani a kapcsolatot a másik férfival? Mert nagyon frusztrál meg lehangolt vagyok mostanában és nem tudom mi lenne a helyes döntés. Ti voltatok hasonló helyzetben? Nem tudom kit szertek jobban. Mindkettőjük fontos. Igazából egyiküket sem akarom kizárni az életemből, de így egyre nehezebb.


N/24 (a párom ) 27/F a srác 29/F


2018. jún. 29. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván valami gond van a kapcsolatodban, ami miatt van más? Ha tényleg nem akarod elveszíteni, szakítsd meg a kapcsolatot a harmadikkal, mert nekem úgy tűnik, a párodhoz jobban ragaszkodsz. Az a baj a felfogásoddal, hogy úgy érzed, úgy jó, ahogy van, de ez badarság. Ha csak 2 srác egyszerre tud boldoggá tenni, egyik sem az igazi, hidd el. A párod megérdemelne egy őszinte kapcdolatot, te meg keress olyan fiút, aki egyedül is boldoggá tud tenni. Nem lehet egyszerre 2 örökké, ha a párod erről nem tud. Nyílt kapcsolatban oké, de így nem.
2018. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Lelkileg hogy bírod ezt ? Mármint ,hogy becsapod magadat és másokat is? A megoldás mind2 vél szakitasz , újra ertekeled az életedet. Ha lessz lányod és eléri a 15-6 éves kort, orulnel neki ha pistivel meg Gézával is dugna. Erre gondolj.
2018. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Jó kapcsolatba nem kell szerető. Én megértem a problémád! Az a bajod, hogy konfliktus kerülő típus vagy. Ha baj van nem nézel szembe vele és mis másolsz. Igazából háremet is tarthatnál fiúkból egyik sem fogja megoldani a problémád és teljesebbé tenni az életed. Mondhatni az alma belülről rohad (és itt csak a hab lenne a tortán az erkölcsi hacacáré).

A szeretőd is ezért "hülyült meg", mert kerülöd konfliktust ahelyett hogy szembe néznél vele.

Azt meg képtelen vagyok felfogni, ha a párod a barátod, akkor egy olyan dolgot miért nem lehet vele megbeszélni, hogy rossz a szex? Nem jó valami? Szeretőt akarsz?


Hazudj továbbra is magadnak, mert eddig ez nagyon megy. És le is cserélheted a szeretőd, de a következő is hasonló tüneteket fog produkálni. A te gondod olyan mint a macska meg a farka. Hiába akarsz elszaladni előle az ott fog lógni rajtad.

2018. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Mindjárt megsajnállak. Növessz gerincet.
2018. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Keserűt fogsz te még ezért baxni, csak nem szexuálisan.
2018. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

MIÉRT jó még idegeneknek meg magadnak is hazudozni, hogy "szereted" a párod? Komolyan! Ennek mi értelme? Magyarázd már meg. :D

Szakíts a pároddal, nyilván.

Meg köpj fel és állj alá.

24/N

2018. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

A szexkapcsolatnak, alkalmi kapcsolatnak pont az a lényege,hogy tökéletes legyen arra, amire mindketten tervezitek.


Itt számomra egyértelmű,hogy mindkét kapcsolatodban van hiba, a barátoddal se tökéletes, a szexpartnerrel meg főleg.A helyedben a szexpartnert elfelejteném, a barátoddal pedig próbáld tisztázni azt a kérdést ami miatt szükséged volt egy másik kapcsolatra. Ha ez a szex, akkor azt, ha más egyéb, akkor pedig arról beszélgessetek el.

Nagyon fiatalok vagytok még ahhoz,hogy ilyen módon maradj benne ebben az egész káoszos helyzetben.


A kérdésedre pedig Te tudod a választ, bár én nem azt olvastam ki a soraidból,hogy a félrelépős kapcsolat Neked nagy örömet jelent, inkább kicsit nyűggé vált Számodra az a pasi.

2018. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"A párom természetesen nem tud ezekről a dolgokról." - Majd a szeretőd borítja a bilit, ha többet akar tőled, és elege lesz, ne aggódj.
2018. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

>A kérdésem,hogy ilyen helyzetben


Maga a helyzet elfogadhatatlan, amit teremtettél, úgyhogy akárhogyan döntesz, az rossz. Vissza kell lépni egyet és a helyzetet megváltoztatni.


Azzal kezdd, hogy az egészet elmeséled a barátodnak, és ketten kitaláljátok, hogy mi legyen. Amíg ő ki van hagyva belőle, addig érvénytelen, bármit is teszel. A kapcsolat kettőtöké és nem a tied, nem hozhatsz egyedül ilyen döntéseket.

2018. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!