Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baártnőm nemtud választani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baártnőm nemtud választani köztem és a pasizas, bulizás, füvezés között, mit tegyek hogy ujra az enyém legyyen?

Figyelt kérdés
nemtudja eldönteni a bulizásos életet valasztja vagy párkapcsoltba lenne e velem , mit tanacsoltok ilyenkor?!

2018. márc. 22. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
vegyél 2 viagrát,használd őket,töltsd el vele a hétvégét és téged fog választani.
2018. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez neki kerdeses,akkor ideje masik tars utan nezned. Sajnalom.
2018. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem szeret téged, ezért nen tud választani.


Érd el, hogy beléd szeressen. Vagy keress egy másik nőt.

2018. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben hagynám menni, mert ha tényleg szeretne téged, akkor nem lenne kérdés, hogy kit vagy mit kéne választania.
2018. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen dilemmája van, úgysem fog lenyugodni melletted! Még, ha téged is választ ott lesz neki a kísértés...
2018. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben ignorálnám és figyelnék hátha mégis kopogtat. Ha nem teszi akkor egy hatalmas adag szenvedést vesztettél és nem azt a szerelmet amiben hiszel.
2018. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Alapból nem értem, hogy miért akarnál ilyen lánnyal járni. Milyen értéket képvisel? Ja, hogy semmilyet, de mivel te sem, így nem érdekel? Akkor szép pár lesztek.
2018. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Ehhez képest én még normális vagyok,mégse kaparnak utánam így :''''DDDDD
2018. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Nyilvan volt ennek valami kivalto oka, ha eddig nem ilyen volt.
2018. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ebben van úgymond tapasztalatom, vagyis nagyon közelről néztem végig egy ilyen történetet.


Ott a hapsi füvezett, bulizott. A csajnak ez nem tetszett, ezért le akarta róla szoktatni, még elvonóra is hajlandó volt elmenni vele. Sehogy sem sikerült, és végül a csaj lett a "házisárkány" meg a "hisztis, féltékeny p**sa."


A csávó összejött egy másik csajjal, mellette felhagyott mindennel, és 1 év után el is jegyezte.


Szóval kérlek tanulj ebből, és ne okozz magadnak még nagyobb fájdalmat! Hagyd ott most, ő már döntött.


22/N

2018. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!