Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 5 és fél év után fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 és fél év után fontosabb a bulizás és elhagy, mihez kezjdek mert élni sincs kedvem?

Figyelt kérdés

Jelengleg én 20F ő meg 19L,és már 5 és fél éve együtt(elsők voltunk egymásnak).Ő a szülei miatt nem bulizott csak 1-2 alkalommal a gimi alatt és akkor is innkább hozzám jött,hogy velem legyen.Kirándultunk nyarakon mindenfele és sok emlékünk volt,persze mind ketten vétettünk apró hibákat

(csók volt a legnagyobb).Majd felkerült nem rég egyetemre és én nem mentem itthon maradtam...suli előtti nyáron non-stop együtt voltunk félt a távolságtól...(200km két heti találkozás) majd eltelt pár hónap fel mentek a barátnői és elmentek bulizni ott cigi,pia,pasi....(máig kérdéses de max csók)aztán sok hazugság után kiderültek.Ő az egyetemig szerelmes volt belém és én a nyáron ujra az lettem bele,de a buli után ő azt mondta már nem...sok veszekedés után nem engem akar választani a bulizás helyett,aztán belementem,hogy oké amikor szeretne elkísérem a bulikba de ez így már nem tetszik neki...és ígysem akar(a barátnői eléggé gyorsan váltogatták a pasijaikat és folyton buliztak ittak,komoly kapcsulatuk sosem volt igazán,talán nagy a befolyás).Nagyjából megbeszéltük h neki tetszik h körül rajnogják,füzögessék részegen és pasi barátokat is szerezzen...A legrosszabban az esik,hogy ő mind eddig az ég világon BÁRMIT,BÁRMIT megtett volna értem,semmi sem érdekelte soha,csak h velem legyen.Ma meg elég könnyen eldob,pedig még nem csalt meg ha minden igaz...a padlón vagyok,nem tudok aludni,remeg a gyomrom,rengeteg emlék van előttem sírnom kell és sokszor kimegyek a kedvenc régi helyünkre és ott sírok,ahogy emlékezem.Szánalmas vagy sem,nekem ő minden volt,és nem fér a fejemben,hogy így eldobna...mi lenne a helyes?...legyek hülye és hagyjam hogy mennyen,pasizzon?..lehetetlenség,nem tudom elfogadni hogy bárki is taperolja majd idővel tovább fajuljon.Az élet kedvem 0...:(Nem kéne írnom?Leküzdhetetlen késztetést érzek h írjak:(



2015. márc. 24. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Van egy hülye mondás, hogy "csaka nőkért érdemes élni"

Szerintem ez hülyeség. "Egyetlen pitsáért sem érdemes bánkódni". Én ezt mondom, lehet nyugodtan idézni.

2015. márc. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Nyugi mar reg meg csalt.Ezek utan is vannak itt akik vedik a lanyokat? Mind agyhalott ribi
2015. márc. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Elkurv*lt, most komolyan egy kurv* miatt sírnál?
2015. márc. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem élte ki magát, egyértelmű. Az egyetem neki egy ilyen laza, pasizós, bulizós időszak. AZ más kérdés, hogy lehetett volna benne annyi gerinc, hogy szakít veled.
2015. márc. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha csak egy pitsa miatt bánkodnék,elfogadnék minden hülye meg hasonló jelzőt...de ő több nekem,a másik felem.Együtt nőttünk fel...hihetetlen számomra.
2015. márc. 24. 23:49
 6/11 anonim ***** válasza:
6%
inkább aludj többre mész vele, mint hogy itt sírod tele a kispárnádat, tök uncsi
2015. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sajnalom teso! eleg gaz. de szerintem ha igy viselkedik nem erdemli meg h foglalkozz vele. tudom h nehez. de a sajat meltosagod tiprod a sarba ha egy olyan no utan futsz mint a volt csajod akibe egy csepp emberseg es jozanesz se szorult. pasizgat majd par evet aztan radobben h semmire se ment vele. visszasir majd meg teged ahol biztonsagba erezhette magat... de addigra remelem neked mar reg lesz mas es a pofajaba rohoghetsz h sorry nemertem mirol hadovalsz osszevissza... a legjobb mondja a felejtesnek ha igenis elmesz bulizni es felszedsz mast. keress haverokat akik eleg hulyek ahhoz h eltereljek a gondolataid! az elet nem all meg. minden perc amit ilyen allapotban toltesz elpazarolt ido az eletedbol.
2015. márc. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkori szerelem egyik velejárója, hogy vége lesz. Már nem egyformák az igények, a tervek, az ízlés. Kinőtt téged. Nem akarom bántani a barátnődet, de ez várható volt, ha 13.5 évesen jött össze veled.. Hiszen akkor még kislány volt, te kisfiú és mások voltak az álmok, ábrándok. Ma meg mindketten felnőttek lettetek, változtatok.

Szerintem fogadd el, hogy nem szeret már, és lépj túl rajta. Legalább a veled töltött 5.5 év maradjon szép emlék.

2015. márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
„Akit mindhalàlig szeretsz, màr régen màsok dugjàk."
2015. márc. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az utolsónak igaza van...am énis hasonló cipőben voltam legutóbb...csak nem első szerelem volt és idősebbek voltunk...a reakcióm a dologra az volt h "anyád"törlés tiltás minden honnét...a büdös életbe ne álj vele szóba...majd jön nyalizni h jaj ő nem akár elveszíteni, meg legyünk barátok meg az egyéb szemétség csak h neki könnyebb legyen...ha neki ennyit ért akkor te is dobd el...mindent amit tőle kaptál kuka...az ő cuccait vidd át neki mikor nincs othon és hozz el mindent ami a tied...emil teloszám fb tiltás...és gondolkozz el azon mikor akarsz felnőni és kimászni a kis álom világból...(ma már nem úgy működnek a dolgok mint régen)
2015. márc. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!