Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 5 és fél év után fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 és fél év után fontosabb a bulizás és elhagy, mihez kezjdek mert élni sincs kedvem?

Figyelt kérdés

Jelengleg én 20F ő meg 19L,és már 5 és fél éve együtt(elsők voltunk egymásnak).Ő a szülei miatt nem bulizott csak 1-2 alkalommal a gimi alatt és akkor is innkább hozzám jött,hogy velem legyen.Kirándultunk nyarakon mindenfele és sok emlékünk volt,persze mind ketten vétettünk apró hibákat

(csók volt a legnagyobb).Majd felkerült nem rég egyetemre és én nem mentem itthon maradtam...suli előtti nyáron non-stop együtt voltunk félt a távolságtól...(200km két heti találkozás) majd eltelt pár hónap fel mentek a barátnői és elmentek bulizni ott cigi,pia,pasi....(máig kérdéses de max csók)aztán sok hazugság után kiderültek.Ő az egyetemig szerelmes volt belém és én a nyáron ujra az lettem bele,de a buli után ő azt mondta már nem...sok veszekedés után nem engem akar választani a bulizás helyett,aztán belementem,hogy oké amikor szeretne elkísérem a bulikba de ez így már nem tetszik neki...és ígysem akar(a barátnői eléggé gyorsan váltogatták a pasijaikat és folyton buliztak ittak,komoly kapcsulatuk sosem volt igazán,talán nagy a befolyás).Nagyjából megbeszéltük h neki tetszik h körül rajnogják,füzögessék részegen és pasi barátokat is szerezzen...A legrosszabban az esik,hogy ő mind eddig az ég világon BÁRMIT,BÁRMIT megtett volna értem,semmi sem érdekelte soha,csak h velem legyen.Ma meg elég könnyen eldob,pedig még nem csalt meg ha minden igaz...a padlón vagyok,nem tudok aludni,remeg a gyomrom,rengeteg emlék van előttem sírnom kell és sokszor kimegyek a kedvenc régi helyünkre és ott sírok,ahogy emlékezem.Szánalmas vagy sem,nekem ő minden volt,és nem fér a fejemben,hogy így eldobna...mi lenne a helyes?...legyek hülye és hagyjam hogy mennyen,pasizzon?..lehetetlenség,nem tudom elfogadni hogy bárki is taperolja majd idővel tovább fajuljon.Az élet kedvem 0...:(Nem kéne írnom?Leküzdhetetlen késztetést érzek h írjak:(



2015. márc. 24. 23:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,igazatok van sajnos!:(
2015. márc. 25. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!