Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogos a félelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a félelmem?

Figyelt kérdés

Van egy lány az életemben, akivel nagyon kijövünk, és egymásra találtunk. Közös jövőnket is tervezgetjük. Nem az a bulizós típus, de azért szeret ide oda menni. Sajnos, én az ellenkezője vagyok és nem szeretek bulizni. Inkább egy mozi vagy egy összebújós este. Azt mondja, hogy neki is jó így, viszont én látom rajta, hogy mennyire szeretne néha bulizni, pedig én nem tiltom neki. Még nem töltöttük be a 20. életévünket és a lány fiatalabb mint én.

A kérdéseim pedig azok lennének, hogy jogos a félelmem, hogy majd egyszer azt mondja, hogy ő szakít mert neki ez sok és, hogy kiszeretné magát élni ?

Mehet ez így sokáig, nem fog megunni ? Kicsit ettől is tartok.

Tudom, hogy manapság milyen egy kapcsolat, hogy egyik pillanatról a másikra döntenek az emberek néha, de vannak még olyan kapcsolatok amik a tinikortól egészen életük végéig tart?


Komoly válaszokat várok! Köszönöm előre is!



2016. jan. 17. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Jogos félelmed szerintem, de mi lenne, ha tennél ellene? Menny el vele néha egy-két buliba. Megiszol egy-két energiaitalt és valahogy kihúzod hajnalig, amíg ő kitáncolja magát. Vagy szervezz más programokat, ami feledteti vele. Vidd el pl korcsolyázni. Hosszú távon valóban besokalhat, hogy sosem mentek együtt. Ennyit szerintem megér, hogy egyszer-kétszer kilépj a komfortzónádból.
2016. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon,és ha látod rajta hogy tényleg jól esne neki elmenni meginni valamit vagy táncolni,menj el vele..Hátha jól sül el és a végén te is nyitottabb leszel ezekre..:)
2016. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt válaszokat! Hasznos volt!:)
2016. jan. 17. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
NAde hát nem muszáj egy kapcsolatban lévő párnak minden téren egyezni. Miért nem megy el a barátnőivel bulizni, te meg addig elfoglalod magad mással? Nem vagytok összenőve. Miért kéne minden időt együtt tölteni?
2016. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!