Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Perverzitás ha a férjem kukkol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverzitás ha a férjem kukkol?

Figyelt kérdés

Tegnap rajta kaptam a férjem hogy kukkol a kulcslyukon keresztül amikor zuhanyzok. Gyanítottam már régebben is, de most voltam olyan gyors, hogy rányitottam az ajtót hirtelen. Vörösödött, de bevallotta. Azt is, hogy erre maszturbál utána.

Én tisztára ki vagyok ábrándulva!


Jogosan? Vagy ez gyakori másoknál is?


40/n



2020. júl. 1. 15:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 A kérdező kommentje:

Nem, a gyerekemet szeretem, ő az egyetlen. Igen, a szexet mindig megjátszottam, máshogy nem is ment volna. Én úgy voltam vele, hogy ha neki ez így megfelel, akkor innentől kezdve már az ő felelőssége. Én sosem kezdeményeztem, ha akart valamit, neki kellett lépnie. Persze ebből sok vitánk volt, de mivel elfoglalt ember, valószínű ezért benne maradt a kapcsolatban, nem olyan csajozógép. Ha el is érnéd a férjem, nem tudnád rábeszélni az 100%. Mint már mondtam, nem az a fajta.


Az életem nem egyfajta kitervelt szándékosság, én ilyen vagyok, nekem ez a természetes. Látom hogy sokan hogy élnek, de én azokkal nem tudok azonosulni. Látom azt is, hogy már a csapból is a szexualitás folyik, de engem ez maximálisan hidegen hagy.


Mégis mit tegyek?

2020. júl. 6. 12:14
 72/80 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess a férjeddel, ne úgy bánj vele, mint egy kivert kutyával. Nem, nem az ő felelőssége, mert megjátszottad magad, mint írtad, máshogy nem is ment volna.Ezért a férjednek ez a helyzet nem felel meg, neki az felelt volna meg, amiről most kiderült, hogy megjátszottad. Kitart melletted, mert valószínűleg szeret, meg mert gyereketek van, de te sakkban tartod a szexszel, közben meg már itt eldöntötted, hogy na jó, a héten sem lesz, meg a jövőhéten sem. Az volna a fair, ha nem kínoznád tovább, útjára engednéd, így mégsem élhet le egy életet. Lehet, hogy valahol találna egy nőt, aki kívánja, és még boldog is lehet.

Nem tudom, hogy mitől lettél ennyire frigid, esetleg egy pszichológust/szexológust megkereshetnél, nem mondom, hogy tuti lehet segíteni rajtad, de valahol valamikor elakadt benned valami. Szerintem ez a minimum volna, amivel tartozol a férjednek, amiért átverted.

2020. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
100%
Egy nárcisztikus pszichopata vagy, semmi más. Empátiád nulla, az a lényeg, hogy mindenki alkalmazkodjon a te agymenésedhez. Nem csak a férjed, hanem a gyereked is, akinek adsz egy elcseszett mintát. Marhára szeretheted🙄
2020. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak van igaza. Amit Te művelsz az kezelendő. Pszichiáter orvos által,ide más már kevés.
2020. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
100%

Te nem aszexuális vagy, hanem antiszexualis!

Minek neked férj?

Gyereked lehetne művi úton is, de szerintem bármely tehenészetben is ismerik az inszeminációt.😁


Ha volna esze, elválna, vinné a gyereket is, mert hogy egy negyven éves nőnek nem csecsemője van, az valószínű, egy kamasszal együtt aludni még akkor is szülői alkalatlanság, ha lány is a gyerek.

De szerintem inkább fiú, szálkás, kigyúrt testtel, ami tetszik neked, és valójában ő töcsköl téged az apja helyett.


De nem ilyen vészes a helyzet, már a leírasodon látszik, hogy kammuzol:


", de most voltam olyan gyors, hogy rányitottam az ajtót hirtelen."

Szóval állsz a kádban, vagy a zuhanykabinban és észreveszed, hogy 1 méter magasságban a kulcslyuk túloldalán megjelenik a férjed szeme! 😁

Ezt, aszki még Serlock Holmes se szúrná ki!

S akkor olyan gyorsan odapattansz, hogy nincs ideje hátrébb lépni se!

Menj távolugrónak, jövőre olimpia!

Vagy ne piálj annyit!


PS: nem tudom, láttam-e már olyan fürdőszobát, aminek nem kifelé nyílik az ajtaja, szóval az a "rányitottam" is magyarázatot kíván.

2020. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
60%
Én azért bízom benne, hogy a férjed ágyba visz. Ennyit megérdemel.
2020. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ma ráveszem magam!
2020. júl. 6. 19:20
 78/80 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy aszexuális vagy, hanem hogy nem voltál és vagy őszinte ebben a férjeddel, sőt a szexet a manipulálására használod. A személyiséged meg agresszív és elnyomó, ami eleve ellehetetleníti a veled való kommunikációt. Ha most összeollóznánk az itt általad leírt dolgokat, és megmutatnánk egy pszichológusnak, akkor biztosan hosszú terápiát javasolna, szerintem ideje volna felkeresned egyet.
2020. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező! Minden jót kívánok nektek! Jó ember vagy Te!
2020. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim válasza:
azt írtad kérdező, hogy ahhoz kell alkalmazkodni, akinek nem megy valami. Ebben tévedsz, mert a mozgássérült, látássérült vagy siket vagy akármilyen fogyatékossággal vagy betegséggel élő emberek sem azt várják, hogy mások alkalmazkodjanak hozzájuk, hanem ők is tesznek érte. Aszexuálisként te vagy "kisebbségben", akárcsak az akármilyen fogyatékosságban vagy betegségben szenvedők, ezért neked kell jobban teperned az alkalmazkodásban.
2023. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!