Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Perverzitás ha a férjem kukkol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverzitás ha a férjem kukkol?

Figyelt kérdés

Tegnap rajta kaptam a férjem hogy kukkol a kulcslyukon keresztül amikor zuhanyzok. Gyanítottam már régebben is, de most voltam olyan gyors, hogy rányitottam az ajtót hirtelen. Vörösödött, de bevallotta. Azt is, hogy erre maszturbál utána.

Én tisztára ki vagyok ábrándulva!


Jogosan? Vagy ez gyakori másoknál is?


40/n



2020. júl. 1. 15:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
100%
60-as megmondta a tutit. Kérdező: már napok óta vergődsz itt ezzel a témával...
2020. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy ember. Ha troll kérdés ha nem...
2020. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
100%
Tuti kamu kérdés. HA nem az nagyon nagy baj, a kérdező forduljon orvoshoz, mert beteg.
2020. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 acelsziv ***** válasza:
100%
63. Akkor is ha kamu. Mert aki ilyen beteg dolgokat talál ki az maga is beteg.
2020. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
100%

Az évszázad trollja vagy!

😁

Ilyen hülye emberszabású tenyészteni se lehetne!

2020. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 A kérdező kommentje:
Ez nem trollkodás.
2020. júl. 5. 19:02
 67/80 anonim válasza:

nem troll.


simán csak fap*na

2020. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 A kérdező kommentje:
Asszexuális vagyok, nekem nem hiányzik a szex vagy a testiség, sőt csak púp a hátamon. Sem a férjemtől, sem egy idegentől. Ha akar váljon el, érzelmileg sem éreztem senki felé olyan nagy kötődést eddigi életem folyamán. Felőlem bármi történhet, nálam maximum a barátság, de ott is nyugodtan leléphet bárki. Ezek után nem vagyok az a fajta, aki az emberek kedvébe akar járni, az én életem jó. Ebbe csak bele tudnak rondítani, pl. ha szexre kényszerítenek. Sosem éreztem senki után vágyat, igazából azt sem tudom mi az!
2020. júl. 5. 21:56
 69/80 anonim ***** válasza:
100%

Jól átverted a férjedet, amikor elvetetted magad. Vagy akkor még hetente alávetetted magad ennek a kényszernek? Gondolom azért gyereket akartál, és tudtad, hogy csak így lehet bepalizni szegényt. Egy papucsot neveltél belőle, ahogy beszélsz róla, mintha felsőbbrendű lennél...

Ha tudnám, hogy hol érem el a férjedet, rábeszélném, hogy menjen máshoz.

És ráadásul a lányod boldogtalanságát is már előre megágyazod.

2020. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
100%
De akkor minek házasodtatok??? Gondolom akkor a gyereked iránt sem érzel semmit. Ezért kár eljátszani a családosdit.
2020. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!