Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Perverzitás ha a férjem kukkol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverzitás ha a férjem kukkol?

Figyelt kérdés

Tegnap rajta kaptam a férjem hogy kukkol a kulcslyukon keresztül amikor zuhanyzok. Gyanítottam már régebben is, de most voltam olyan gyors, hogy rányitottam az ajtót hirtelen. Vörösödött, de bevallotta. Azt is, hogy erre maszturbál utána.

Én tisztára ki vagyok ábrándulva!


Jogosan? Vagy ez gyakori másoknál is?


40/n



2020. júl. 1. 15:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
100%
Lenyűgöző hogy még mindig bekajáljátok ezt a kamu szart.
2020. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó csaj lehetsz külsőleg ha képes ezt eltűrni tőled meg pitizni a szexért. Végül is lehet, hogy ő is defektes, mazochista, vagy submisszív aki titkon szereti, ha irányítják és az izgatja amit nem kaphat meg. Mert különben rád unna, mint a többi férfi aki ha meg van a "zsákmány" elveszti az érdeklődését és ujjabb vadászatra indul.
2020. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 A kérdező kommentje:
Utolsó! A világ eléggé színes ahhoz, hogy ez is bele férjen. Én nem fogom bizonygatni hogy igaz. Engem továbbra sem fog érdekelni a szex, ez van. Lelki feltöltődést sem éreztem sosem, fizikálisan is inkább lehúz, szóval részemről ennyi. A férjem nem jár máshoz, megoldja magának. Itt meg is jegyezném, hogy egy férfi vergődése a szex miatt nálam a szánalom kategória. Régebben próbálkozott, de rájött hogy ezzel nálam nem ér el semmit, sőt plussz 1-2 hónappal kitolja a következőt. Az ember tanulékony. Hozzáteszem most is, nem kamu vagy hazugság amit írtam.
2020. júl. 2. 20:36
 54/80 anonim ***** válasza:
52%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2020. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Szerintem nem az a fő baj, hogy aszexuális vagy.

Hanem az, hogy együttérzési képesség teljes hiányában szenvedsz.


A következő helyzet: Az emberek nagy része élvezi a szexet. És itt a "szex" szót a teljesen hagyományos értelemben értsd, azaz benne van a csábítás, az érintés, egymás illata, hangja és messze nem csak a nemi szervek mechanikus ingerlése. Még azon nők nagy része is, akinek nincs/ritkán van orgazmusa.


Hogy te ilyen szinten aszexuális vagy, az a te bajod, olyan vagy, mint egy vak ember: nyilván lehet élni vakon és lehet jó életet is élni, de ha az ember belegondol, mennyi szépségtől esik el a vak ember.

Nagyobb baj, hogy az agyaddal nem érted meg, hogy 100 ezer emberből 99 995 másképp múködik mint te. És gúnyolod azokat, akik "látnak".


Hogy miért? Talán ott van az oka, ahol az aszexualitásod oka.

2020. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 A kérdező kommentje:
Köszönöm, adok magamra! 40 éves vagyok, rendszeresen járok sportolni, odafigyelek az étkezésemre is. Munkahelyemen jó beosztásban dolgozom(senior-premium). A férfiak pozitív visszajelzéseiből úgy vélem, jól tartom magam.
2020. júl. 2. 21:01
 57/80 A kérdező kommentje:
54-es. Nyugodtan.
2020. júl. 2. 21:03
 58/80 anonim ***** válasza:
100%
Te egy b@szatlan pitsa vagy.Ismerem ezt a fajtát nem kell szex ,de egész nap látszik rajta ,H nincs rendesen megb...
2020. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 A kérdező kommentje:
Isten őrizzen attól!
2020. júl. 2. 21:48
 60/80 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten " élvezed " hogy a férjed kinlodik miattad
2020. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!