Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyerekes dolog azt mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes dolog azt mondani hogy akkor szeretnék 2. gyereket ha összeházasodunk?

Figyelt kérdés

Alapvetően jó a párkacsolatunk, viszont a párom nehezen változik és alkalmazkodik a családi életünkhöz az eddigi megszokokott életritmusa miatt. Eddig egy gyerekünk van,ő meg szeretne 1 vagy 2 gyereket. Viszont amikor vitara kerül a sor olyan mintha meghátrálna, es nem venné komolyan hogy van egy kisbabánk, és mindketten felelősséggel tartozunk érte, ezért bizony alkalmazkodni kellene. A multkor egy vita alatt megemlítette hogy ő inkább egyedül él, minthogy velünk legyen ilyen hangulatban.

Úgy erzem hogy sokszor nem vesz komolyan. Eddig amikor felhozódott a házasság akkor elterelte a szót, hogy majd beszélünk róla stb...

Viszont nem tudom így komolyan venni mert amit mond, es a viselkedése sokszor ellent mond egymásnak. A kérdes adott: egy ilyen kijelentés fenyegetésnek tünhet? Vagy mintha be akarnám magam biztosítani?

Az igazság annyi hogy masabb embernek ismertem meg, a jövöről alkotott képe is masabb ahhoz képest hogy mennyire vesz komolyan minket.


2020. jún. 19. 14:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%

Emberekkel foglalkozom, ha tudnád hány ilyet láttam már...mindig ugyanaz a sztori, ugyanaz a probléma és ugyanaz a végkifejlet.


Szülsz még neki úgyis, mert gondolod ezzel megváltozik vagy majd meg tudod tartani. Aztán a harmadik gyerek után azt veszed észre, hogy lecserélt a szeretőjére.

2020. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

11 köszi a bíztatást :D

Nem vagyok meglepődve. Tudom hogy sok helyen ez benne van a pakliban.

2020. jún. 19. 15:10
 13/27 anonim ***** válasza:
74%
Én sem szültem addig a páromnak amíg el nem vett feleségül. Ez nem bebisztosítás, mert semmire nincs biztosíték, de ad egy biztonságérzetet, nem mellesleg ha rászánja magát a frigyre az már egy jel h tényleg komolyan gondolja a kettőnk életét, vállalja a felelősséget minden tekintetben.
2020. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%
#13 nálad a kulcsszó, RÁSZÁNJA MAGÁT, tehát nem kizsarolják belőle, hanem magától lépi meg. Ha a Kérdező azt mondja, hogy addig nincs 2. gyerek amíg el nem veszi feleségül, azzal kvázi kizsarolja, szóval 0 szándék lesz mögötte, hogy ő tényleg a Kérdezővel akarná leélni az életét meg elköteleződni, hanem szimplán megteszi, hogy lehessen még egy gyereke, aztán megy minden ugyanúgy, mint eddig.
2020. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
Uljetek le egy hosszu beszélgetésre ki hogyan tervez latja a jovot nyugodtan elmondhatod mi bant amit itt leirtal szorol szora elmondhatod. Nem vesz komolyan ez elég nagy probléma. Hogyha ezután sem hajlandó semmit sem reagálni rá biztos nem valalnek be tole még egy gyereket.
2020. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem is úgy tisztességes. Én is örültem, hogy anyámék nem egy nagy nulla élettársi szarban hoztak össze balesetként, hanem megadták a módját.


A házasság nem garancia semmire. Ahogy a papír sem.


De mégis többet jelent a nagy csupasz semminél.


Olyan, mint a diploma. Egy vagon barom leszólja, mert fölösleges és jaj, nélküle is milyen zseniális szakemberek vannak... Aztán valahogy mindig kiderül, hogy mégsem annyira fölösleges és mégse annyira überfaxa nélküle boldogulni.

2020. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%

A házasság, persze, nem jelent semmit, csak pont azt, hogy nem jelentesz neki annyit, hogy meglépje ezt. Ha nem jelent semmit, ha csak egy papír, ugyan miért nem tesz a kedvedre, miért nem vesz el?

Nehogy szülj neki még egyet, várj már pár évet, most tényleg muszáj sorban szülni a gyerekeket, mert a párod úgy szeretné? Nézd meg előbb, hogyan alakulnak a dolgaid.

2020. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
96%
Mindig csak annyi gyereket szülj, amennyit egyedül is fel tudsz nevelni.
2020. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%
#13 jjah, ismerek olyat aki az esküvőjén durván fűzte az egyik koszorúslányt, rövid időn belül pedig nem egy hölgyet látogatott az asszonyka mellett.. Csak aztán visszanyalt a fagyi és válás lett. A házasság az ég világon semmit sem jelent
2020. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
95%
Légyszíves ne szülj többet. A meglevőt se kellett volna ennek a tagnak, de ez már mindegy.
2020. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!