Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyerekes dolog azt mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes dolog azt mondani hogy akkor szeretnék 2. gyereket ha összeházasodunk?

Figyelt kérdés

Alapvetően jó a párkacsolatunk, viszont a párom nehezen változik és alkalmazkodik a családi életünkhöz az eddigi megszokokott életritmusa miatt. Eddig egy gyerekünk van,ő meg szeretne 1 vagy 2 gyereket. Viszont amikor vitara kerül a sor olyan mintha meghátrálna, es nem venné komolyan hogy van egy kisbabánk, és mindketten felelősséggel tartozunk érte, ezért bizony alkalmazkodni kellene. A multkor egy vita alatt megemlítette hogy ő inkább egyedül él, minthogy velünk legyen ilyen hangulatban.

Úgy erzem hogy sokszor nem vesz komolyan. Eddig amikor felhozódott a házasság akkor elterelte a szót, hogy majd beszélünk róla stb...

Viszont nem tudom így komolyan venni mert amit mond, es a viselkedése sokszor ellent mond egymásnak. A kérdes adott: egy ilyen kijelentés fenyegetésnek tünhet? Vagy mintha be akarnám magam biztosítani?

Az igazság annyi hogy masabb embernek ismertem meg, a jövöről alkotott képe is masabb ahhoz képest hogy mennyire vesz komolyan minket.


2020. jún. 19. 14:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
A házasság miért jelentene biztonságot számodra? El lehet válni, max egy kicsit több időbe telik. Ha el akar hagyni téged és a közös gyereket, a házasság ellenére is el fog hagyni, szóval ez nem jelent semmit. DE én eleve nem gondolkodnék házasságon egy olyan emberrel, akire a leírtak érvényesek.
2020. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
74%

Kb elolvastam.

Hát, már elbaxtad, szóval mindegy. Egy olyan férfinak szültél gyereket, aki felé kétségeid vannak, és azt hiszed, egy vacak papírtól majd megváltozik. Közbe meg már ott van egy kölök.


Ne aggódj, minden harmadik nő kb ennyire vitte az életben és ilyen facán naiv, mint te :) Mehetsz a hoxára rinyálni te is.

2020. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Én egyet sem szültem volna így.
2020. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy naiv vagyok. Azt várom hogy a házasság megerősít abban hogy komolyabban vesz minket, alkalmazkodik hozzánk stb.

Lehet naiv vagyok, de szeretném ha a gyerekem az apjával és anyjával nöne fel. És lehet mimden 3. Nő ilyen de szerintem nem rosszat akarunk.

2020. jún. 19. 15:02
 5/27 A kérdező kommentje:
Azert még vihetem valamire ha naiv vagyok, nem hiszem hogy ez csak az én szegénysegi bizonyítványom. Egyebként erdekelne hogy egy férfi hogyan reagálni egy ilyen kijelentésre
2020. jún. 19. 15:04
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Igen, tőled is fenyegetés, hogy papír kell, de tőle is az, hogy inkább él egyedül. Ilyen kapcsolatra egyáltalán nem volt érdemes az elsőt sem bevállalni.
2020. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
82%
Nincs ezzel "baj" Csak ez az ördögi kör. Mert a magadfajta emberek szaporodnak igazán csak, mint a nyulak, látják a rossz példát, mindkét irányból, és ezt tanulják el. Mivel sosem lesz ebben változás, mert a jó tanácsot sem fogadjátok meg...ez marad egy ördögi kör is.
2020. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Én várok némi változást, mert nem ilyen embernek ismertem meg. A körülményei áldozatává allitja be magát (munka stb) és a hozzáállásában nem vagyok eléggé biztos. Nem egy rosszindulatú nemtörődöm embert kell elképzelni. Hanem egy törekvő, csak kevésbé rugalmas férfit.
2020. jún. 19. 15:07
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Egy papírtól nem fog komolyabban venni, sajnálom, ha ezt várod a házasságtól...
2020. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Akinek elmondása szerint fontosak az érzelmek. De mivel megváltozottegy pár dolog így nem vagyok benne biztos milyen valójában, es hogy mennyi áldozatot tud értünk hozni, lehetúnk-e mindig mi az első helyen.
2020. jún. 19. 15:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!