Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy házasság lehet jó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házasság lehet jó, ha kimaradt a szerelem?

Figyelt kérdés

Jelenlegi páromba sosem voltam igazán szerelmes. Mikor együtt vagyunk, akkor közelebb érzem magamhoz, ha nem tudunk találkozni, hiányzik, de inkább érzem azt, hogy eltávolodunk, és újra fel kell épiteni mindent. A szex sem gördülékeny, nekem nagyon sokáig tart ráhangolódni.


Egyszer voltam szerelmes, még gyerekként. Viszonzatlan volt, vagy inkább lehetetlen. De ahoz nem tudom hasonlítani ezt az érzést. Nem ver a szivem, ha meglátom, nem érzem a pillangókat.


De jó vele, támaszkodhatom rá. Úgy érzem, ha ésszel kellene dönteni, akkor csakis őt akarnám, mert olyan, akivel le lehet élni egy életet. De sajnos nincs meg az az érzés... nem tudom, hogy lesz e még, csak fél éve vagyunk együtt.

Nem akarok most házasodni, csak felvetődött, higy lehet e a rózsaszín köd nélkül is egy kapcsolatban lenni? Működik így is?


2020. jún. 17. 23:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
10-es, azok a nagyon sikeres házasságok érdekházasságok, persze hogy tartósak.
2020. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miből gondolod? Nagyapám a csupasz valagával házasodott újra egy szintén elszegényedett nővel. Együtt építették újra az életüket.
2020. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
Nézd, ha azért házasodtál, hogy házasodj akkor nem fogsz elválni. Akkor se ha a kapcsolat egy fos. Ezek a házasságok kizárólag azért születtek, mert valakihez hozzá kellett menni, valakit feleségül kellett venni. Persze, hogy egy ilyen kapcsolatban bennemaradnak hiszen a házasság tényén kívül meg némi együtt élésből adódó kényelmen kívül nincs más cél. Ezt a célt egy fos kapcsolatban is elérik, ezért nem válnak el. De ettől ezek még nem jó kapcsolatok.
2020. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%
Tökmindegy, a szerelem csak az előszele egy csúnya válásnak.
2020. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!