Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan valók el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan valók el?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta későn jár haza a férjem,nulla segítséggel nevelem a 1;5 éves kislányunk az.Este 9 10 előtt sose ér haza ,így segíteni is persze semmit nem tud,mindent én csinálok háztartás,gyerek.Tegnao volt egy nagy vitánk este és a szemére dobta ,H O megcsal mert én nem vagyok kedves hozzá,és ha haza jön hiába este 10 én kéne rámasszak,mert ugye én fáradt nem lehetek,mert csak itthon vagyok és egyedül nevelem 0 hónapos kora óta.Mamak nincsenek ,bébiszittere nem telik.Es elmondtam neki ,H talán megeroltethetne magát korábban hazajönni ,netalán néha átvenni a gyereket én is tudják feltöltődni és lehet több kedvem lenne osszebujni,de amikor hónapokig ez megy hétfőtől szombatig ,én is elfaradok.Mire haza er épp altatok és mire kimennek hozzá a nappaliba már megy aludni .Így ma elköltöztem a barátnőm hoz ameddig nem találok lakást,és elakarok válni,főleg ezek után ,H neki az a megoldás H megcsaljon mint ,H hazajönne segíteni ,vagy csak korábban ,H együtt legyünk.😢Most padlón vagyok de tudom ,H nem ezt érdemlem.
2020. jún. 14. 20:42
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, jólesett kicsit kiadni magamból.
2020. jún. 14. 21:12
 22/30 anonim ***** válasza:
15%
Különben egy kérdés nekünk is volt gyerek. 1.5 évesen napi 13 órát aludt, és lazán már elvan magában. Melyik része megterhelő ? Az első fel-haromnegyed évet megértem az brutál de 10 orat a gyarban majd 2* 1.5 óra utazás sokkal durvább és így élnek emberek millioi
2020. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de itt 10-ből 9-en azt mondjuk, hogy válj el, erre te továbbra is mondod a magadét. Miért kell minket győzködnöd? Ha ilyen szar vele, akkor menj el és kész.
2020. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Az enyém sajnos nem.Ejszaka is többször ébred 😢És a másfél év alatt egy napot nem volt nélkülem.Szules után (császár)ahogy kijöttem a kórházból ,első naptól egyedül csináltam ,nem vett ki két napot se mert sok a munka ....Csak én keltem éjjel nappal,és mostanra ért be az ,hogy belefáradtam.Es abba is ,H meg így is én vagyok a rossz .
2020. jún. 14. 21:28
 25/30 A kérdező kommentje:
23.Akkor ne kommentelni,legyszi
2020. jún. 14. 21:29
 26/30 anonim ***** válasza:
72%
Miért kell bántani a kérdezőt? Szerintem így is van elég baja.
2020. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy a házasságában is ez volt a probléma. A válaszok nem érdeklik, csak mondja a magáét. Aki nem azt válaszolja, ami neki tetszik, az kussoljon. Én pont meg szoktam védeni az olyan nőket, akik kisgyerekkel nehéz helyzetbe kerültek. Ezért is javasoltam, hogy váljon el, mert ez a házasság már menthetetlen. Kérdező VÁLJ EL. Ez a megoldás. Nem kell bizonygatnod, hogy neked milyen rossz. Anélkül is el lehet válni.
2020. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Van gyerek, aki sokat alszik és van, amelyik extra keveset - nem a te hibád. Nekem is az egyik jó alvó, a másik katasztrófa volt babának, pedig hát ugyanazok a szüleik és körülményeik. És karriersta anyaként állítom, sokkal nehezebb meló kétóránként felkelni, mint akár 12-14 órát dolgozni.

A férjednek kevésbé volt megalázó mással kedvesnek lenni a munkahelyén, mint hozzád, akitől már alanyi jogon, kötelességből várta el a szexet. És biztos nem úgy tekintett erre a korszakra, hogy elmúlik és egy csapatban túllendültök rajta, hanem úgy, hogy minden megváltozott, és ha nincs szex, már nem szereted. Ezért elmenekült otthonról, és ezzel esélyt sem adott. Teljesen két útra mentetek. Megcsalás után meg nehéz lesz bármiben hinni neki, pláne hogy nem bánja és jogosnak tartja.

2020. jún. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, most nagyon magad alatt lehetsz.


Gondolom sosem volt magán életed. Csak a gyerek, és a férjed is máshoz mászkál.


Ismerős a duma, hogy minek jöjjön haza az unott fejedet nézni.


De, viszont örülj neki, hogy most tudtad meg.

Jobb lenne ha bizonytalanságban tartana?

Megmondta egyértelműen, hogy mindig lesz nője.

Ebből kiindulhatsz, hogy kell e ez neked.


Akkor lépj.

Nyugodtan menj haza Szlovákiában.

Egy ilyen phasz miatt nem éri meg, hogy tönkre tedd magad.

Egy ilyen miatt sírni??

Tudod ki.


Ne sírj, legyél erős.

Menni akar?

Menjen!


Te meg intézd a saját életedet.


Egyébként nagyon kevés az a férfi aki tényleg akar gyereket és családot.


Biztonságot azt igen.

És eljátszani a nőnek, a szerepét.

2020. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
4%

Mindig örömmel olvasom az ilyen történeteket, s el kell h keserítselek:

- te választottad őt

- te szültél neki gyereket

- ő ilyen volt már korábban is (bárhogy is tagadod, csak nem logikusan választottál)

- ő nem fog megváltozni

- nem érdekli a gyereke

- kizárólag te vagy a felelős, hogy olyannak szültél mint a jelenlegi férjed.


Legközelebb majd jobban választasz, csak nehezebb lesz egy komoly férfit találni egy zabigyerekkel az oldaladon. Mivel egy felnőtt ember a döntései következményeként lesz olyan amilyen, ezért szerintem lesz még pár gyereked de különböző apától, mert jól fogsz ismét választani.

Sok sikert.

2020. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!