Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan valók el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan valók el?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta későn jár haza a férjem,nulla segítséggel nevelem a 1;5 éves kislányunk az.Este 9 10 előtt sose ér haza ,így segíteni is persze semmit nem tud,mindent én csinálok háztartás,gyerek.Tegnao volt egy nagy vitánk este és a szemére dobta ,H O megcsal mert én nem vagyok kedves hozzá,és ha haza jön hiába este 10 én kéne rámasszak,mert ugye én fáradt nem lehetek,mert csak itthon vagyok és egyedül nevelem 0 hónapos kora óta.Mamak nincsenek ,bébiszittere nem telik.Es elmondtam neki ,H talán megeroltethetne magát korábban hazajönni ,netalán néha átvenni a gyereket én is tudják feltöltődni és lehet több kedvem lenne osszebujni,de amikor hónapokig ez megy hétfőtől szombatig ,én is elfaradok.Mire haza er épp altatok és mire kimennek hozzá a nappaliba már megy aludni .Így ma elköltöztem a barátnőm hoz ameddig nem találok lakást,és elakarok válni,főleg ezek után ,H neki az a megoldás H megcsaljon mint ,H hazajönne segíteni ,vagy csak korábban ,H együtt legyünk.😢Most padlón vagyok de tudom ,H nem ezt érdemlem.
2020. jún. 14. 20:42
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Bocsánat az előírásokert,csak épp sírva írom ezeket a sorokat.
2020. jún. 14. 20:43
 2/30 anonim ***** válasza:
29%

És megint le kell írnom, és megint le fognak pontozni.


A férfiak IGEN JELENTŐS része, SOHA NEM AKAR gyereket!!!

2020. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinál egész délután, hogy 9-10 órára ér haza?
2020. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Dolgozik .Azt mondta inkább tovább maradt mint ,H nézze a morcos fejemet,csak elfelejti azért vagyok morcos,mert ha haza jön első a pia,és telonyomkodas.
2020. jún. 14. 20:47
 5/30 A kérdező kommentje:
1 Nálunk én nem akartam gyereket,O akarta nagyon és 5 év után beadtam a derekam ,csak az a baja ,hogy én tudtam ,H nem lesz segítség mit akarok.Nem érti ,H az a bajom ,H O se csinál semmit még hétvégén sem.
2020. jún. 14. 20:48
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi, nem sértegetésből, de nehéz követni amit írsz, zavaróak ezek a random H meg O betűk mindenfelé, szavak maradnak ki több helyen, illetve néhol kissé hevenyészett a kifejtés.
2020. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
45%
Ne hamarkodjad el. Legyél a barátnődnél pár hétig, hogy ő is és te is lenyugodjon. Amikor készen álltok rá, beszéljétek meg a problémákat. Te is próbálj megértő lenni, ne csak a saját igazadat halljad.
2020. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem az a kérdés, hogy jogos-e a válás, hanem az, hogy el tudod-e tartani a gyereket egyedül.
2020. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Hogy maradjak olyan emberrel aki azt mondja,hogy megcsalt és meg is fog!! Mert neki mindennap szex kell,de én mit akarok vagy érzek az nem kérdés.
2020. jún. 14. 20:54
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jobb nélküle, akkor mi a kérdés? Őt meg láthatóan nem érdekli a családosdi, tehát nem fogja érdekelni, hogy el akarsz válni. Nincs olyan, hogy jogosan válik-e el valaki. Azok válnak el, akik nem tudnak együtt élni. Mint például ti.
2020. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!