Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan sertödtem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sertödtem meg?

Figyelt kérdés
A parom az egyik szinesznöröl kezdett nekem aradozni, hogy meg kell bocsajtsak neki de EZ az ö nöje akibe mindig is szerelmes volt...csak mostanaban mar mwgöregedett...nagyon rosszul esett..szerintetek jogosan? Leginkabb az zavart ahogy mondta, megalazo volt

2017. dec. 3. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Nézd a párod nem lenne melletted ha nem szeretne és te sem lennál melette. A többi csak műbalhé. De amúgy igazad van nem egy romantikus megnyilvánulás a párodtól az biztos.
2017. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Akkor magadnak tedd fel a kérdést, miért őt választottad.
2017. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Húbammeg, ennél nagyobb problémátok sose legyen...
2017. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Biztosan nem szerelmes belé csak hülyén fejezte ki magát.De ahogy írtad az a lényeg ahogy mondta.

Ha neked rosszul esett mond meg neki.

2017. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Jogosan sértődtél meg, de ilyenkor nem megsértődni kell henm ha látsz egy jó színészt a képernyőn miközben együtt tévéztek akkor megjegyezhetnéd pld. hogy "milyen jó pasi, biztos jó lehet vele az ágyban is."

Gondolom ős sem repesne az örömtől.

Ha tényleg szerelmes a színésznőbe akkor megragadt egy 9-10 éves szinten.

2017. dec. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jol össze is vesztünk rajta...mostanaban gyakran veszekedtünk sok stressz ert minket, de nem tartott sokaig a harag es kibekültünk, de tegnap nagyon felhuzott ezzel, mikor bekesen ülök a fotelben es ö meg jarkalva megszolal, hogy bocsass meg dragam, de ö az en nöm stb stb...erre, mondtam, hogy kiabranditott ezzel, erre mondta hogy jol van akkor vege es hogy ilyen örült nöt meg nem latott...azota se szolok hozza
2017. dec. 4. 15:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt, korotok?
2017. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En 26 ö 29, 1 eve hazasok.
2017. dec. 4. 16:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A tini kategoria lejjebb van. Egyikötök ostobább, mint a másik.
2017. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!