Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan sértődtem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

Párommal beszéltük, hogy megyünk vhova hétvégén, de még nem tuti, mert hogy lehet ő mgsem akar pont oda.

Erre ma mondja hogy 2-3 férfi munkatársával oda mennének hétköznap.

Most akkor mivan? Velem nem jönne, de más férfiakkal igen? Oké hogy munkatársak meg idősebbek, de maga az elv.

Vagy csak én reagalom tul?


2017. júl. 25. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Megsértődnék én is a helyedben.
2017. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

>Most akkor mivan?


Honnan tudjuk mi, hogy mi van?

Megsértődni butaság. Előbb értsd meg, hogy az ő oldaláról hogy történt. Lehet, hogy az egészet teljesen máshogy fogta fel mint te. Te pedig értesd meg vele, hogy neked hogy jött le az egész. És akkor meglátjátok, hogy mi volt a gond és hogy lehet változtatni rajta.

2017. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért mennek oda a munkatársaival? Munkaügyben? Lehet, hogy kevés beleszólása volt abba, hogy hova mennek. Valami részleteket mondj már, így nehéz normális véleményt vagy hasznos tanácsot mondani.
2017. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, egyik éjszaka nem repkedtek a denevérek az udvarunkon, a kutya meg nem kergette a macskákat...szerinted is jön az apokalipszis, vagy csak én reagálom túl? Ugye milyen príma ilyen kérdésekre válaszolni,amúgy jogosan aggódsz,vagy nem?
2017. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt beleszólása, ő hozta fel
2017. júl. 25. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha el akarsz menni oda,akkor itt a gyik-es sracok kozul hivj 1-et es menjetek! Ha a pasid elhanyagol,akkor lesz mas,aki orul neked. Maradjon csak a kis munkatarsaival. :D

N

2017. júl. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!