Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődtem meg? Kíváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg? Kíváncsi vagyok, más mit reagálna a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt, és eddig úgy van a kapcsolatunk,hogy csak hétvégente találkozunk többnyire. Alapjáraton elég messze lakunk egymástól (80-90 km), de pont félúton van a város, ahol mindketten tanulunk/dolgozunk, ott szoktunk találkozni. Na meg hétközben ugye egy helyen vagyunk, de akkor sem lenne sok alkalmunk találkozni, mert nekem az egyetemen összevissza vannak az órák. Most viszont már nincs suli és nyáron dolgozom, ami éppen úgy alakult, hogy lényegében egy utcányira a barátom munkahelyétől találtam munkát. Sajnos a munkaidő megint nem passzol, mert a barátom 4-5-ig dolgozik, én meg 7-ig. Na de én egy kávézóban dolgozom, ahol ráadásul nincs sok ember egész nap, van, hogy 1-2 órán keresztül nincs ott senki. Nincs akadálya, hogy ha valaki bejönne utánam, egy kicsit beszélgethetnénk, pl. egy barátnőm is megállt egy kávén, és senkit sem zavart, hogy 10 percig beszélgettünk, mert éppen nem volt munka.

A mostani hétvége úgy alakult, hogy végig dolgoznom kellett, plusz még tegnap is. Ezért hétvégén nem tudtunk a barátommal találkozni. Azért írogattunk egymásnak, és mindig mondta, hogy hiányzom, velem szeretne lenni, stb. Aztán eszembe jutott, hogy hisz hétfőn már ő is dolgozik, mondtam neki, hogy ugorjon be pár percre hozzám. Hozzáteszem, hogy már említettem neki, hpogy akármikor bejöhet pár percre, senkit sem fog zavarni, de mindig lerázott. Most is ugyenezzel jött, hogy siet a vonatra, meg blablabla. Hát ez nekem kicsit rosszul esett, mert nem abszurd, hogy írogatja, hogy hiányzom, közben egy lépésnyire vagyok tőle, és nem jut eszébe, hogy benézen hozzám? A vonatos dolog csak kifogás, mert megy vonat utána is, és nem is kell sokat várnia. Akkor észrevette magát, és mégiscsak bejött, de csak annyira, hogy megmondja, hogy már megy is. Alapjáraton, ha magától jutott volna eszébe ezzel nem lenne semmi gond, de így, hogy lényegében kierőszakoltam, valahogy nem tudtam örülni. Aztán este kibuktam, hogy nekem ez rosszul esik, de ő csak hajtja a magáét, és azzal magyaráza, hogy szerinte ilyen 5 perces találkozásoknak nincs értelme, ha úgyse tudunk egymásra koncentrálni. Ugye a másik dolog, hogy sosem találkozunk hétközben, csak kivételes esetekben, erre is csak azt mondja, hogy azért nem szeret, mert ő munka után fáradt, és nem tudja 100%-ig odatenni magát, meg blablabla. Szóval szerinte nincs értelme így találkozni és inkább várjunk hétvégééig. Én viszont éppen ellenkezőleg úgy vagyok vele, hogy 5 perc is szebbé teszi a napomat és igenis minél többet szeretném látni...és nem tudom, mire véljem ezt, hogy ő nem. Talán nem szeret eléggé? Amúgy úgy érzem, hpgy szeret, meg kimutatja, de ez a hozzáállása ngem elszomorít...

Mit gondoltok erről, ti hogy reagálnátok a helyemben? Most még mindig ezen vitatkozunk és holnap kellene találkoznunk, ugye kivételesen az elmaradt hétvége miatt...de gondolkodom rajta, hogy lemondom, mert elég ideges vagyok rá...

20-on évesek vagyunk.


2016. jún. 21. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
En ismerkedesnel mindig megkerdezem , hol lakik. Ha messze, akkor lepek tovabb. Meg Budapesten belul is vannak keruletek, ahova nem akarok menni.
2016. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelenti azt hogy nem szeret, csak ő ilyen. Sok ilyen pasit ismerek. Egyszerűen nekik sokkal kényelmesebb az hogy haza mennek nyugiba lepihennek és nem kell még a barátnőjükkel is foglalkozni egy fárasztó nap után. Vagy megszokod hogy ilyen, vagy szakítasz vele. Mert neki ez nem olyan nagy dolog. Ő nem gondolja azt hogy bűnt követett el amiért nem talizott veled, és figyeld meg hogy a végén még ő fog kiakadni ha folyton piszkálod hogy jöjjön.
2016. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy neki áll feljebb, de szerintem ez akkor sem normális :( Nem úgyvan az, hogyha az ember szerelmes, a lehető legtöbbet akar a másikkal lenni?
2016. jún. 21. 10:18
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Valóban piszkálni nem jó őtlet, csak megharagszik miatta. Azért az tényleg elgondolkodtató, hogy 5 percre beugrik vagy fél órára, de haza meg másfél órával később ér, az megéri-e neki, ezek szerint nem. Van aki nem szereti az ilyen adhoc, random randikat. Inkább azon kellene elgondolkodni, hogy ha egyre komolyabb lesz a kapcsolat, akkor mi lesz és hogyan.
2016. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, a baratod pasibol van ezert vilagosan es erthetoen kifejtette neked a valodi indokat: nem latja ertelmet az ilyen 5 perces taliknak. Ennyi. Nem kell ebbe tobbet belelatni meg megsertodni.
2016. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ffifüggő. Az én párom képes azért 1 órát utazni hogy akár csak 30percre lásson de még 5-10 percre is be szokott kukkantani a melómba....
2016. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én megértelek. Párommal csak hétvégente találkozunk, de minden nap van ilyen 5-10 perces találkánk, mert nekünk erre szükségünk van. Élőben látni a másikat, látni, hogy jól van, érezni az illatát, hozzábújni... Aztán persze lehet visszamenni a való világba, de kell az az 5-10 perc.


Szerintem ha valaki csak a szellemi toppon tud foglalkozni a barátnőjével, annak nem kell barátnő. Vagy felnőtt korában majd a gyerekeivel is lesz, hogy csak hétvégén lesz elég friss, hogy foglalkozzon velük? A párkapcsolat nem csak arról szól, hogy csak akkor találkozunk a másikkal, amikor a legjobb formánkat hozzuk, hanem az is benne van, hogy a fáradalmakat együtt pihenjük ki, a másik mellett még gyorsabb is a feltöltődés. Én is érzem néha a páromon, hogy kicsit máshol jár - olyankor hagyom hogy kibeszélje magából azt, amivel épp tele van a feje, és így ő is meg tud nyugodni.

2016. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is úgy gondolom, mint az utolsó válaszoló, de úgy látszik, nem mindenki...
2016. jún. 21. 19:24
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem is ez lenne a normális, de van aki pár percért nem erőlteti meg magát,bár szerintem akkor nem szeret igazán.
2016. jún. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!