Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan valók el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan valók el?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta későn jár haza a férjem,nulla segítséggel nevelem a 1;5 éves kislányunk az.Este 9 10 előtt sose ér haza ,így segíteni is persze semmit nem tud,mindent én csinálok háztartás,gyerek.Tegnao volt egy nagy vitánk este és a szemére dobta ,H O megcsal mert én nem vagyok kedves hozzá,és ha haza jön hiába este 10 én kéne rámasszak,mert ugye én fáradt nem lehetek,mert csak itthon vagyok és egyedül nevelem 0 hónapos kora óta.Mamak nincsenek ,bébiszittere nem telik.Es elmondtam neki ,H talán megeroltethetne magát korábban hazajönni ,netalán néha átvenni a gyereket én is tudják feltöltődni és lehet több kedvem lenne osszebujni,de amikor hónapokig ez megy hétfőtől szombatig ,én is elfaradok.Mire haza er épp altatok és mire kimennek hozzá a nappaliba már megy aludni .Így ma elköltöztem a barátnőm hoz ameddig nem találok lakást,és elakarok válni,főleg ezek után ,H neki az a megoldás H megcsaljon mint ,H hazajönne segíteni ,vagy csak korábban ,H együtt legyünk.😢Most padlón vagyok de tudom ,H nem ezt érdemlem.
2020. jún. 14. 20:42
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Haza megyek Szlovakiaba apukamhoz ,csak azt szerettem volna ha itt nő fel a gyerekem Magyarországon ,de ilyen emberrel nem tudok élni.
2020. jún. 14. 20:55
 12/30 anonim ***** válasza:
98%

2es válasza NEM IGAZ! a férfiak akarnak gyereket, és szeretik, nevelik is őket. Nem csak olyan gyökerek léteznek mint te!


Ne menj vissza hozzá. Úgy sajnalom, ami történt veled! Valszeg eddig is csalt, és továbbra is fog.

2020. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
77%
Ne maradj. Most arra vársz, hogy szidjuk veled együtt, hogy milyen szemét? Elköltöztél, beadod a válást, és akkor nem kell többet veszekedned vele.
2020. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Mert szerinte én menekülők az igazság előtt és csak bennem van a hiba.En este 10 minden nap legyek talpon ,csak én keljek a gyerekhez és ,meg én vessen rá magam mindennap.Vegulis én vagyok a szár feleség,mert nem bírom pihenés nélkül.
2020. jún. 14. 20:57
 15/30 anonim ***** válasza:
92%

Ne maradj vele. Gondolom dolgozol és O is fog fizetni. Miért ne tudnád eltartani a gyereket.


"Te is próbálj megértő lenni"


Egy ilyen phasszal szemben?

2020. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Én próbáltam, mondtam ,H csak kérdeztünk meg más családot ,más feleséget ,hogy így meddig bírná ? Faradte ? Segite a férje? Persze ezeket nem.
2020. jún. 14. 21:00
 17/30 anonim ***** válasza:
10%

Egy valamit nem értek, ha eddig az volt a baj, hogy keveset vagytok együtt arra miért az a megoldás, hogy szétmentek?

A kapcsolatototok amúgy, a leírásod alapján elég rossz, pia, megcsalás, veszekedés, de szerintem mindketten okai vagytok.

A válásra a jogot pedig a házassággal szerzed meg, így részedről mehet.

2020. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Mert ő nem változtat, hamarabb haza jönni nem tud......Így maradna minden így.En meg már nem tudok jó pofit vágni ahoz,hogy soha nincs itthon,nem segít ,és meg engem hibáztat.
2020. jún. 14. 21:04
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem ertem a ferjedet, a szexrol le lehet szokni tapasztalat :)
2020. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nincs olyan ,hogy nincs szex . Persze nem sok igaz heti 1 ,2 .De amikor estére hulla vagyok,és meg jó későn ér haza,át nem veszi a gyereket ,én is inkább alszom..
2020. jún. 14. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!