Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez mennyire tolerálható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire tolerálható?

Figyelt kérdés

A férjem a Facebookon rátalált egy régi nő iskolatársára, legalábbis azt mondja, régi iskolatárs az a nő. A nőnek van férje.

A férjem azt mondja, csak barátok.

Rákérdeztem erre anyósoméknál is, ők is azt mondják, régi ismerős a szóban forgó nő.

Nekem is van férfi barátom, aki nős, de nem dumálok vele telefonon, pláne nem olyan gyakran, mint a férjem ezzel a nővel. Tisztelem a férfi haverom házasságát és a sajátomat is.

A nőnek megromlott a házassága és a férjemnek panaszolta el ezt, pedig a férjem nem párkapcsolati tanácsadó.

Mivel mondtam, hogy unom már a telefonozgatásaikat, és szerintem pofátlanság, amit művelnek, azt mondta a férjem, hogy barátok, ebben nincs semmi és jobban tenném, ha összebarátkoznék a nővel, s engedélyem nélkül megadta a telefonszámomat neki, hogy dumáljunk. Én nem ismerem ezt a nőt, és nem akarom, hogy hívjon telefonon, a telefonszámát kimásoltam a férjem telefonjából a telefonomba azért, hogy a nő telefonszámát letilthassam.

Meddig tűrjem a dumcsizásaikat? Pár napja hallottam véletlenül egy gyanús beszélgetést köztük.

Meddig tolerálható ez az egész?

Mondtam a férjemnek, nem tűröm ezt a nagy "haverságot" sokáig, mert nem tartom normálisnak az ilyet. Nem is vagyok meggyőződve a haverságról.


2020. jún. 11. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Egyrészt amíg ráutaló jel sincs, hogy itt bármi más lenne, mint pár beszélgetés - addig ez csak natúr féltékenykedés a részedről. Általában férfiakra jellemző ez a turbóféltékenység, de ez, hogy letiltatnád a számát... Ez mégis micsoda? Mi jön még a jövőben? Kimehet majd néha játszani a kertbe?
2020. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is tudni kéne mennyi időt beszelnek kb napi, heti szinten?
2020. jún. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarlak elkeseríteni, de szinte mindig így kezdődik, hogy valamelyik fél elpanaszolja, hogy milyen rossz a házassága.
2020. jún. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Fellobbanni látszik egy régi vonzalom.

Nem egészséges az ilyen “lelki kukázgatás”, mert ennek az ágy a vége.

Nosztalgiázás, panaszkodás, stb, stb.

A férjed pofátlan. Alibiből javasolja, hogy hívd fel. Ez megalázó. A nő kinevetne téged, hogy mit hisztizel.

Határozottan beszélnék a férjemmel. Nem hisztiznék, nem kiabálnék.

Felvázolnám nekiX, hogy a haverságon a heti-napi rendszerességgel történő telefonparty túlnő.

2020. jún. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
Érdekes, fordított nemekkel már menne a "fordulj orvoshoz a féltékenykedéssel" lemez. Miért ez a nagy különbség?
2020. jún. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran és mennyit beszélnek?
2020. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!