Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem kevés ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem kevés ez egy házassághoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A férjemmel egy éve hazasodtunk, a házasság után szinte megszunt a kommunikáció részéről, ez nem azt jelenti, hogy nem beszélgetünk, de bármilyen probléma merül fel, ő képtelen megbeszelni velem, ez fordított helyzetben nincs így, én mindent megosztok vele, a véleményét kérem, támogatnám is őt, de elég nehéz, ha nem tudom miben is kellene. A kommunikáció csak egy dolog, de az elmúlt pár hónapban már a testi kontaktus is ritkanak számít. A szokásos köröknel, értem ez alatt a koszoneseket amikor elmegyunk, hazaerkezunk, már nem igazán van más. Az is inkább megszokás az ő részéről. Már nem ér hozzám napközben, ha elmegyunk közösen csinalni valamit, sem úgy nézünk ki mint egy pár, inkább mint két barát. Én próbálok közeledni felé szexuálisan is, de olyan mintha nem értené a célzást, csak elmosolyodik és teszi tovább a dolgát. Természetesen mondtam már neki, hogy ez így nincs rendben, megkerdeztem miért viselkedik így, miért nem szeretne lefekudni velem, hozzám érni, azt válaszolta csak fáradt, és nincs energiája. Biztosan tudom, hogy nincsen senkije, így ez nem lehet magyarázat.Én nagyon szeretem őt, de már nem bírom így, szeretném ha újra működnenek közöttünk a dolgok, házasságban élek mégis olyan érzés mintha szingli lennék, nincs aki hozzám ér, aki meghallgat, aki szeretgetne. Tudom azt is, hogy ő is szeret, mert amikor mondom, hogy ha nem akarja megoldani, akkor engedjük el és váljunk el békében, ellenkezik, hogy nem szeretne elvesziteni, ő szeret engem, csak fáradt, de igyekszik össze szedni magát, ebből persze sosem lesz semmi. Most már tényleg ott tartok, hogy ha ő ilyen, és neki ennyiben kimerül a szeretet, a házasság, ha neki nincs igénye az erintesemre,a tarsasagomra, akkor váljunk el, nem szeretnék így leelni egy fél életét, azt sem szeretném, hogy évek múltán jöjjek rá, hogy hibát követtem el, hogy nem léptem hamarabb. Elsősorban véleményekre lennék kíváncsi, hogy az én ingerkuszobom alacsony, vagy mást is kiboritana ez, és ilyen elhatározásra jutna e.
2020. jún. 2. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

1 év a házasságban még a rózsaszín köd kellene, hogy legyen. Nálatok nagyon nem működik a dolog. Azt írod, hogy a házasságkötés után változott meg. Mégis mi válthatta ki nála? Mitől lett ilyen?

Nem tudom, hány évesek vagytok, de nem igényli a szexet? Mitől fáradt? Mennyit dolgozik? Bár teljesen mindegy, egymásra azért kellene időnek és energiának jutni. Ez így nem párkapcsolat, el kell válni.

2020. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Én sem élnék ilyen házasságban és azért nem mert egyszerűen nem tudnék mit kezdeni egy olyan emberrel akivel nem tudnánk megbeszélni a problémáinkat mert ha velem van baj akkor beszéljük meg hogy mi nem jó és változtatok rajta érte kettőnkért és ez oda vissza.Mondani kevés hogy szeret ha te nem érzed akkor hiába mondja.Az mi házasságunk sem zökkenőmentes de teszünk érte hogy jobb legyen mindketten mert ha csak az egyik fél fektet bele energiát és a másik kettőt nem lép a kapcsolatért akkor az nagyon fárasztó és megalázó.Biztos hogy van valami baj és nem tudom miért nem mondja el neked hogy meg tudnátok beszélni.Nem értem hogy ha feleségül vett mi változott meg benne egy év alatt.
2020. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy egyszerű járogatáshoz is kevés nem hogy egy házassághoz... Valószínűleg ez a kapcsolat a házasság előtt sem volt jó. Azért vett el, hogy hátha megjavul, hátha lesznek érzelmek. De persze ez sosem így működik.
2020. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem már össze se kellett volna házasodnotok. Kizárt, hogy ez a papírral jött volna elő.

Most tudatosul benned, hogy nem ilyen kapcsolatra vágysz, ő meg elvan a langyosban, megtette a kötelességét; elvett.

2020. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a lepontozásokat de mindegy négy választ kaptál kb ugyanaz a vélemèny.
2020. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én nem lennék biztos abban, h nincs nője.
2020. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem szeret a férjed nincs ezen mit szépiteni jól elhidegültetek egymástól ami biztos hogy nemcsak a férjed hibája.Nem mondom hogy menthetetlen de mindkettőtöknek akarni kell/kellene.Bár kétlem hogy a férjed bármit is rendbe akarna hozni.Az elején kellett volna tennetek érte mikor láttad hogy baj van túl sok idő eltelt és hatalmas köztetek a szakadék.Hát sok sikert próbáljátok renbe tenni.
2020. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
El kéne fogadni, hogy nem minden esetben kell hogy a kapcsolat házassággal végzodjon. Nem tudom hany eve vagytok mar együtt , de 1 ev hazassag utan nem jó jel, ha mar most ez van. Mi lenne 20 ev mulva?
2020. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagy te abban, hogy esküvő előtt nem ilyen volt? Nem akarom elhinni.
2020. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos mi is pont így vagyunk. Annyi különbséggel hogy mi még egy éve se.
2020. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!