Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság szerelem nélkül, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság szerelem nélkül, az elejétől?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy nulla érzelem van bennem, mert az nem igaz. Ragaszkodom is a férjemhez. De nem vagyok oda tőle, ez nem szerelem, tudom.

Most leszünk 1 éves házasok.

Aki hasonló cipőben jár, hogy éli ezt meg? Tudatosan alakította így?

Nálam csak így alakult. Szerintem a férjem sem szerelmes.


2020. máj. 30. 23:01
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
29-es, mindenkinek vannak elviselhetetlen tulajdonságai. Nagyon fontos, hogy együtt lehessen élni valakivel és jó csapat legyenek együtt, de a szerelem ezt nem zárja ki. Nem hiszem, hogy törvényszerű, hogy akitől lecsúszik a bugyink, az csapnivaló apa és férj lesz. Én éltem együtt barátságból férfivel, nem voltunk szerelmesek, de azt gondoltam, jobb mint egyedül. Rendes, vicces srác volt és szegény, mint a templom egere. Menet közben derült ki, hogy durván depresszióra hajlamos, labilis, fizikailag is veszélyes a környezetére. Annyi eszem volt, hogy gyereket nem szültem neki. Sose voltunk egymásba szerelmesek. Szerelem nélkül borzasztó nehéz volt elviselni a rossz tulajdonságait. Éltem együtt szerelemből is férfivel, elég nagy hatással volt rám szexuálisan is, remek apa lett belőle, ennek ellenére rengeteg elviselhetetlen tulajdonsága volt, sokszor megsebzett (akárcsak a másik, akit nem szerettem), de ő fizikailag nem volt veszélyes rám sose. A szerelem segített elviselni a számomra nem teljesen elfogadható viselkedéseit, tulajdonságait. Tönkrement ez is, de ebben a kapcsolatban legalább voltam boldog is.
2020. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
ui: Igazából csak azt akartam mondani, hogy mivel mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, akkor legalább szeressem az illetőt. Nyilván van egy határ, amikor a különböző elvárások és életvitel nem egyeztethető össze. De ha nem börtöntöltelék az illető és egyéb kizáró okok sincsenek, akkor az egyedüli szempont igenis az legyen, hogy szeretem vagy sem, mert hiába élek együtt egy mintaférjjel, ha nem szeret és ha nem szeretem én sem.
2020. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

30: Erre mondják, hogy akinek ilyen barátai vannak, annak nincs szüksége ellenségekre.

A Szavakkal verve c. könyvet olvasd el, rá fogsz ismerni a férjedre.

2020. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Utolsó, utána olvastam a könyvnek. Elgondolkodtató, de ez már meger egy újabb kérdést... Köszi!
2020. máj. 31. 21:33
 35/47 anonim ***** válasza:
Szivesen.
2020. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Linkeld majd be az újabb kérdést!
2020. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
2020. máj. 31. 21:38
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan élnek ilyen sivár kapcsolatban, bár az általad vázoltnál azért jobban is lehet. De vannak ettől rosszabbak is, tudok olyat ahol több mint 20 éve van szeretője a férjnek. Azt nem tudom, hogy a feleség mit tud belőle, de egyébként nyílt titok szóval biztos ő is tud valamit.
2020. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire relevans a valaszom a temaban, 24 eves no vagyok, a parom 35 eves. 6 eve van felesege (3 eve hazasok) es 5 eves a kisfiuk. Mielott a torkomnak ugrana valaki: nem a szeretoje vagyok! Hivatalosan, mindenki elott felvallalva vagyok a baratnoje! A megismerkedesunk tortenete a szokasos: munkahelyen talalkoztunk, egyre tobbet beszelgettunk, nehany honap alatt kialakultak erzelmek es a cegen kivul csattant el az elso csok. Onnantol szamitva ket het mulva pedig meghozott egy dontest, leult a felesege melle es beszelgetni kezdtek errol.

1. Hogy miert vallaltak par honapos kapcsolatba gyereket? Ugy ereztek megerettek ra mindketten (nem, nem a kapcsolatuk, hanem ok maguk)

2. Hogy miert kellett osszehazasodni? Parom nem akarta, a gyereke anyja illetve a csalad szajkoztak...

Alberletbe koltozott es egyutt vagyunk, mert en vagyok almai noje es szerelmes belem, magam sem ertem de elhiszem neki. A csaladja, baratai sem lattak meg igy, szokatlan nekik de egy-ket emberen kivul senki nem beszeli le errol a donteserol.

En nem eroltettem ra magam, a legeleje ota kerdezgetem, biztos ezt akarja, biztos feldobja az eddigi eletet? Tobbszor mondtam neki, inkabb gondolja at, ketszer-haromszor-sokszor. De o boldogtalan volt, hianyzott az eletebol a szerelem es miutan az arconcsapta, nem akart tovabb egy percet sem anelkul elni.

A valast meg nem inditottak el, anyagi vonzatai vannak viszont errol is beszelgettunk, es nem fogjak sokaig halasztani.

En hazassagban kepzelem el az eletemet, es egy gyermekkel amely terveim elol a parom nem zarkozik el.

Aztan majd kiderul, az ido minket igazol-e vagy sem.

2020. jún. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
39: A feleséggel megbeszéltétek?
2020. jún. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!