Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy vennetek fel a nevét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vennetek fel a nevét? Vagy maradna? Nagy a dilemma

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kicsit elgondolkodtam hogyan legyen a nevem a házasság után.

Az én vezetek nevem "cigányos" vezetéknev. És 2 nevem van.

A párom külföldi, (Iraki)

Q betűvel kezdődik a vezetekneve.

Ti felvennetek a párotok nevét, vagy hagynatok így? Szívem szerint szabadulnek a vezeték nevemtol mert sok hátrány ért emiatt, de ha felveszem a férjem nevét is kerulhetek hátrányba mert le araboznak, és le migransozhatnak... Ti melyiket választantok? Ötletek?

Köszönöm a válaszokat 😊


2020. ápr. 19. 13:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A cigányos név miatt nem érne diszkrimináció szerintem. Ezek a nevek elterjedtek a nem cigány lakosság körében is.
2020. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb barátnőm szőke, kék szemű, fehér bőrű, és Oláh a vezetékneve. Soha nem érte semmi hátrány a neve miatt.
2020. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én vezetéknevem is Q betűvel kezdődik és közöm nincs az arabokhoz. Sváb származású vagyok és 1700-ig meg van a családfa ezen a vonalon. Azóta minden elődöm Magyarországin született.
2020. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!