Ti fel vennetek hitelt?

Figyelt kérdés
Van egy lakasom, de meg nem koltoztem be egy eve, mert nincs penzem semmilyen butorra. Egy ures lakasba pedig nem akarok bekoltozni. Fel vennek egy kisebb hitelt, hogy par dolgoz meg tudjak venni de nem tudom helyes dontes e. Mindig azt vallottam hogy addig nyujtozkodj amig a takarod er, de mar lassan ugy erzem belebolondulok hogy otthon lakom anyammal. Megerne szerintetek szemelyi kolcsont felvenni ilyen esetben? Persze tudnam fizetni a torlesztot is.

2019. ápr. 24. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Ha tudnád fizetni a törlesztőt, akkor miért nem vettél eddig egy ágyat meg egy kisszekrényt vagy valamit.

Egy év alatt azért valami olcsobb bútorokat lehetet volna venni.


Egy csomó oldalon vannak jó állapotú használt butorok szinte ingyen. Onnan vennék kezdésnek, nem pedig hitelt.

2019. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Hát ilyen körülmények között nem.

Ugyanis anyáddal laksz, ennek ellenére ANNYI PÉNZT NEM TUDTÁL FÉLRETENNI 1 ÉV ALATT, hogy egy összecsukható vendégágyat (szivacsból) meg pár filléres bútort vegyél a Vateráról vagy Jófogásról?


"Persze tudnam fizetni a torlesztot is."

Mégis miből, ha 1 év alatt pár bútorra nem telt?

Ha a lakásba költözöl, fogyasztás is lesz: fűtés, villany, gáz, stb - önállóan kell fizetned a rezsit is meg a törlesztőt is.

Mégis mennyi a fizetésed, hogy 1 év alatt nem tudtál félretenni?

2019. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Ah dehogy vennék, sose fizetned ki
2019. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!