Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, vennétek...

Ti mit csinálnátok, vennétek fel hitelt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy minden körülményt ismerünk, határozottan mondhatom, neked hitelre van szükséged.
2015. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pl: kevés a meglévő pénzetek álmaid házára,csak olyat tudnál venni ami nem annyira felel meg az elképzeléseidnek.
2015. jan. 28. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél fel hitelt, de jó sokat és majd mi, a birkák akik nem hitelből nyújtózkodnak, kifizetjük helyetted is mint a mostani devizahitelesek helyett is.
2015. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Ház esetében vennék fel hitelt, mert egy életem van, és nem fogok olyat nézni egész életemben ami nem tetszik. És azon morfondírozni, hogy biztos ki tudtam volna fizetni álmaim házát. Úgy nem indulhatsz neki hogy biztos elbukok, de számolni kell vele hogy bármi történhet. Akkor pedig legyen vészforgatókönyv. És ne az legyen hogy a bank viszi a házat és még lógsz 10M-val a világ végéig, bevétel nélkül.
2015. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lemondanék álmaim házáról és minden másról is, amit nem tudok önerőből elérni!
2015. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Én megbántam, hogy nem vettem fel lakáshitelt.

Ha nem tudnám fizetni, beköltöznék az ócsai lakóparkba, amit az állam támogat az adófizetők pénzén!

2015. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!