Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány év együttjárás/élés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év együttjárás/élés után házasodtatok össze?

Figyelt kérdés
4éve élünk és vagyunk együtt, nyáron lesz 2 éve, hogy jegyesek vagyunk. Én akkor szeretnék összeházasodni, ha majd várandós leszek, amire már 1éve várok...27L
2020. ápr. 13. 20:59
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem fontos a papír szerintem nem attól lesz tartós a kapcsolat. Azért akarok várandosan férjhez menni, hogy felvegyem a párom nevét és úgymond mindenkinek egy nevünk legyen. Nekem a szüleim nem voltak összeházasodva és nagyon rossz volt, hogy anyukámnak más neve volt mint nekem, gyerekként rossz volt.
2020. ápr. 15. 12:25
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehát... Felveheted várandósság nélkül is a férjed nevét. Nem akarom megmondani, hogyan legyen neked jó, nyilván ahogyan te/ti szeretnétek, de ez az érv nem teljesen állja meg a helyét. A házasság előtt az anyakönyvvezetőnél nyilatkoznod kell arról, hogyan szeretnéd viselni a neved házasság után- ez lehet változatlanul Kiss Piroska, de lehet teljes egészében Kovács Józsefné is, vagy Kovács-Kiss Piroska, vagy Kovács Piroska, vagy akár Kovácsné Kiss Piroska vagy Kovács Jánosné Kiss Piroska is, ha éppen azt szeretnéd. Teljesen független a várandósságtól, nem kell addig várni ezzel.
2020. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
46%
Miért kell lepontozni egy 10 éves kapcsolatot? Valakinek savanyú a szőlő...
2020. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!