Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság ennyi idő együttjárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság ennyi idő együttjárás után?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben az ismerőseim között totális házassági roham van. Ezt meg is tudom érteni azoknál a pároknál, akik több éve együtt vannak, de van egy csomó olyan pár is, akik ilyen 1-1,5 év együtt járás után már házasodnak. Nekem ez tök fura, mert szerintem ennyi idő alatt nem lehet megismerni senkit annyira, hogy egy életet lehessen rá alapozni. (Persze a válás mindig benne van a pakliban, ha az ember nem a halálos ágyán házasodik).Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ti is tapasztaltatok-e ilyet az ismerőseitek között, és szerintetek mennyire tartósak az ilyen kapcsolatok? (Inkább valódi élettapasztalatokra lennék kíváncsi, és nem ilyen "mert biztos ki akarják posztolni facebookra" elgondolásokra).
2018. ápr. 1. 05:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Idegenként találkozás. Másnap szex, mert első nap nem volt hozzá hely. Egy hét múlva össze költözés. 35 éve tart. Barátom, 5 évig járt a lánnyal, majd házasság és 2 év múlva válás. Vagy is semmire nincs garancia.
2018. ápr. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

Fiatalon házasodtam egy év után, 14 évig tartott.

Párommal 2.5éve vagyok együtt. Vettünk közös házat, babánk is született.

Sosem tartozik a tervek közé a válás.

Senki nem úgy indul neki.

Ahogy előző írta semmire sincs garancia.

2018. ápr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Aki úgy érzi, házasodjon, akár pár hónap után, majd maximum gyorsan elválnak, ez így megy, ez mindenkinek a saját dolga. Az viszont már aggasztóbb, hogy sokan 1-2 év után vállanak gyereket, ott már egy harmadik fél is sérülni fog, merthogy az a házasság garantáltan nem fog sokáig tartani.
2018. ápr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Elsőnél 4 év után házásság, rá 4 évre válás. Másodiknál 1,5 év után házasság, rá 1,5 évre válás. A 2 kapcsolat között több, mint 5 év eltelt kapcsolat nélkül. Egyikre sem így készültem. Semmire nincs garancia.
2018. ápr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Sok ilyen pàrt ismerek. Volt, ahol a làny erőszakolta ki az esküvőt. Volt, ahol 3 hónap utàn lànykèrès volt, 7. hónapban esküvő. A lànyt kèrdeztem, hova ez a siettsèg? A vàlasz ez volt: "addig kell ütni a vasat, amîg meleg..." ott màr baba is van, màsfèl ève tart a hàzassàg.. Amit làtok, hogy a férfiak eljegyzik a lànyokat (àltalàban a lànyok nyomàsàra) A lânyok meg azonnal nekiàllnak az esküvőnek, gyereknek, mert ahogy èszrevettem attól fèlnek, ha húzzàk az időt a sràc meggondolja magàt. :):) Az egesz nagyon erőltetett, hirtelen. Elèg komoly gondok vannak mindenhol. De nem csodàlom...
2018. ápr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Mi egy hete ismertük egymást, amikor összeköltöztünk, csak azért vártunk az esküvővel három évig, mert én még egyetemre jártam. De nagyjából egy év után már világos volt mindkettőnk számára, hogy egymással szeretnénk leélni az életünket, így a végeredmény szempontjából teljesen mindegy lett volna, hogy egy év után házasodunk össze vagy öt vagy tíz. Nyilván senki sem úgy tervezi, hogy majd x év múlva elválnak, meg aki házasodik, az biztos nem azt tervezi, hogy majd lelép ha jön egy jobb vagy valami, az ilyen helyzeteket az élet szüli, és nem függ össze szükségszerűen azzal, hogy mennyi idő után házasodnak össze az emberek. Sokaknak nyilván az is megbotránkoztató, hogy mi egy hetes ismeretség után költöztünk össze, aztán mégsem rontott a kapcsolatunk kimenetelén ez a "sietség".


Saját tapasztalatom szerint egyébként azok a házasságok bomlanak fel leghamarabb, ahol 7-8-10 éveket vártak az eljegyzéssel. Nem tudom, hogy ezekben az esetekben mi a mögöttes dolog, hogy ha 2 év múlva összeházasodnak is 10 év után elválnak, vagy sem, de mindig az volt az érzésem ezeknél az eseteknél, hogy a nő megelégelte, hogy nem jutnak egyről a kettőre, és kizsarolt egy házasságot, hogy történjen már "valami", de nyilván ez nem oldotta meg a kettejük alap problémáját, szóval ők a társaságban (3 egymástól tök független pár is) mind 1-2 éven belül elváltak.

2018. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi kb 1.5 évre az első randi után házasodtunk össze lassan 3 éve! Hogy mi lesz a végkifejlet azt nem tudhatja senki előre.....amit dob a gép...ahogy előttem is írták semmire sincs garancia....ahogy mondani szokás, minden igaz még annak az ellenkezője is :-)
2018. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Kivulallokent nem ertem mi kozod ehhez, mit kell ezen spekulalni. Nincs ket egyforma kapcsolat, hazassag. Vannak akik koran hazasodnak, es egyutt elik le az eletuk, vannak, akik nem. Nem az szamit, mennyit voltak egyutt elotte. Rokonom 6 ev egyuttjaras, egyutteles utan vette felesegul a baratnojet. Nagy lagzi volt, egy ev sem telt el, elvaltak! Testverem 2 ev egyuttjaras utan hazasodott, az tobb, mint 5 eve tart, gyerek is van, es tokeletesen megvannak, nagy a boldogsag, imadjak egymast, latszik, hogy nagy a harmonia. En ezt nem ertem mit kell fintorogni, ha valaki koran hazasodik. Nincs idohoz kotve, ezt erezni kell.
2018. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
1,5 év után házasság. 20 éves voltam akkor. 27 éve tart.
2018. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Mi is másfél év után házasodtunk össze, 10 éve. Azóta született 3 lányunk, a negyediken “dolgozunk” épp, és ugyanúgy szeretjük egymást, mint az elején.
2018. ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!