Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mi lehet a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a probléma a vőlegényemmel? Majdnem 10 év együttjárás után nemsokára összeházasodunk és nem mondd semmit mi lesz azután.

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lehet a probléma a vőlegényemmel?Majdnem 10 év együttjárás után nemsokára összeházasodunk a párommal és ezzel kapcsolatosan (is) felemerül hogy összeköltözünk.Hiába hozom fel a témát a párom mindig kitér a válaszok elől vagy ordítva leüvölt, hogy mit cseszegetem már állandóan ezzel.Sajnos nem mondd semmit, hogy hogyan gondolná a közös jövőnket illetve annyit hogy majd én odaköltözök a szüleihez ahol most Ő lakik és majd el leszünk....Engem lassan felőröl a határozatlansága és a kiábrándító hozzáállása a dolgokhoz. Nem tudom, hogy bennem van a hiba vagy mi jár a fejében? 26 évesek vagyunk azért egy közös családi fészek ennyi év után már reális igény nem pláne hogy lenne is olyan hely ahol nincsenek szülők akik beleszóljanak a dolgainkba...

2012. aug. 5. 22:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Te úgy mondtál igent a leánykérésre, hogy még együtt sem laktál vele? Gratulálok, neked is sok eszed van. Pont összeilletek!
2012. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Akkor reális ha van spórolt pénzetek, és mindkettőtöknek rendes munkája. Vagy hitelre gondoltál?
2012. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
10 év alatt sokat változik az ember. Ezen kéne elgondolkoznod.
2012. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

10 év után már közös múltatok van!

Ennyi idő alatt sem ismerted meg??

2012. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%

Már nem akar nõsülni!

Agglegény akar maradni és még fiatalnak érzi magát, jobb ha nem cseszegeted, mert még tényleg meggondolja magát!

2012. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Igen-t mondtál és nem tudod mi lesz az után???


Én még nem mondtam igen-t, de tudom, hogy szeptemberben összeköltözünk...


Anélkül ne menj hozzá, az is lehet elvesz és külön kell éljetek?! na neeeeeee

2012. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

Először az összeköltözést kellett volna kipróbálni, nem a házasságot.Miért mész hozzá egy olyan emberhez, akivel nem tudod megbeszélni a gondjaid, mert leüvölti a fejed?


Egyébként a házasságot szívből akarni kell, hogy összetartozz a másikkal, nem azért, mennyi idő után "illik", vagy mert a másik fél cseszeget vele. A te párod miért akar házasodni? Mert ez sem mindegy.


Ha jól sejtem, elsők vagytok egymásnak, lehet, hogy a házasság közeledtével jött rá, mennyi mindent kihagyott, és ki fog hagyni, hiszen férj lesz. Viszont, ha ez megrémíti, felmerül a gondolat, mennyire is szeret téged.

2012. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

nem sokára összeházasodtok és ilyenek nincsnek még megbeszélve és nem is akar róla beszélni? No én így tuti nem mennék hozzá! Látatlanba házasodni azt sem tudni mi hogy lesz meg hol éltek majd? Na neeeeeeeeeee!

Emberelje már meg magát a vőlegényed ha komolyan áll a dolgokhoz!

Szerintem mondd meg neki a véleményed. Arra nem lehet alapozni egy életet, hgy majd odaköltözöl a szüleihez, aztán az újdonsült anyós meg mindenben kritizál, meg igen, beleszólnak jó akaratúan, ide de egy idő után ez már idegörlő és rámegy a kapcsolatotok.


Most ez egy kicsit off, de ismerek egy párt, akik a szülőkhöz költöztek, mindenáron ott akartak élni, hitelből csináltak tetőteret,majd rájöttek, hogy nem tudnak együtt élni, és most albérletben élnek, közben fizetik a hitelt....


A házasság nem a közös célokról szólna amúgy?

Nem tudom mi baja lehet, én is arra tippelnék, hogy nem szeretné ha beköznék a fejét.

2012. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

"ordítva leüvölt, hogy mit cseszegetem már állandóan ezzel.Sajnos nem mondd semmit, hogy hogyan gondolná a közös jövőnket"


Azt hiszem sehogy!

2012. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

Egyéltalán miért jegyzett el? Te provokáltad ki, vagy magától? Milyen anyagi helyzetben vagytok? Gondolom már dolgoztok...

Hogy lehet, hogy úgy akarod összekötni vele az életed, hogy még nem is éltetek együtt? Más ám, ha csak randiztok és más minden nap együtt lenni valakivel, szerintem za ilyen meggondolatlan házasságokból lesznek a válások. Mindegy, hogy hány éve vagytok együtt, nem ugyanaz, hogyha együtt kell bevásárolnotok, pénzt beosztanotok, lakást berendezni, ízlésben egyezkedni...stb.

Fura, hogy így reagál és az is, hogy ez csak most kerül elő. Szerintem nem vagytok még elég érettek a házasságra gondolkodásban, és át kéne ezt az egészet gondolnotok.

2012. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!