Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mi lehet a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a probléma a vőlegényemmel? Majdnem 10 év együttjárás után nemsokára összeházasodunk és nem mondd semmit mi lesz azután.

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lehet a probléma a vőlegényemmel?Majdnem 10 év együttjárás után nemsokára összeházasodunk a párommal és ezzel kapcsolatosan (is) felemerül hogy összeköltözünk.Hiába hozom fel a témát a párom mindig kitér a válaszok elől vagy ordítva leüvölt, hogy mit cseszegetem már állandóan ezzel.Sajnos nem mondd semmit, hogy hogyan gondolná a közös jövőnket illetve annyit hogy majd én odaköltözök a szüleihez ahol most Ő lakik és majd el leszünk....Engem lassan felőröl a határozatlansága és a kiábrándító hozzáállása a dolgokhoz. Nem tudom, hogy bennem van a hiba vagy mi jár a fejében? 26 évesek vagyunk azért egy közös családi fészek ennyi év után már reális igény nem pláne hogy lenne is olyan hely ahol nincsenek szülők akik beleszóljanak a dolgainkba...

2012. aug. 5. 22:33
1 2 3
 21/26 omba ***** válasza:
100%
:) Happy End! de jó! :)
2012. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi, csak én nem hiszek az ilyen Happy end-be, tehát gondolom eddig nem sikerült ezt megbeszélni eljutottál odáig, hogy kiírd gyakori-ra, majd este minden rendbejött...


:)


Bocsi ez nekem mesésen hangzik... nah mindegy véleményem szerint előbb legyen kész a ház költözzünk át és csak aztán beszélehtnénk az esküvőről..:)


Nem lenne jó szerintem, ha összeházasodnátok és a felújítás várat magára, persze csak kis időre...közbe becsúszik a gyerek persze anyósékhoz...


Szóval én kőkemény sorrendet állítanék azért fel....

2012. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva aggódok azon, hogy mi van ha meghátrál de mióta együtt vagyunk nem volt rá példa, hogyha valamiben megegyeztünk volna akkor bármelyikünk is kihátrált volna belőle.Tegnap azt mondta, hogy Ő is tudja, hogy ezt meg kell lépni csak valahogy olyan hirtelen fejbevágta a dolog, hogy igen most jött el az idő, hogy el kell dönteni. Egyébként azzal nem értek egyet, hogy előbb lakni kell aztán házasodni...mert egyik kapcsolat sem kaptafa ott vannak például a szüleim akik egy percig sem laktak együtt mégis 29 éve házasok! Én úgy gondolom, hogy ennyi bizalmat adhatunk egymásnak ennyi idő után...mert tudom, hogy szétdobálja a zokniját amikor hazaér, öklenedezik amikor fogat mos és ki nem állhatja ha nincs vasalt ingje a szekrényben és glédába rakott alsógatyája. Én most nagyon bizakodó vagyok mert ma is felhívott és jókedéllyel beszélt arról, hogy milyen sorrendben kellene felújítani a szobákat....:))
2012. aug. 7. 16:09
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
így legyen:) Sok boldogságot nektek:)
2012. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
60%

Gazdag, valószínű határozott szülők gyermeke...nem tehet róla, de nehéz lesz neki felnőnie. Nagy átlagban az ilyen szülők életképtelen gyerekeket nevelnek. A legszörnyűbb ami történhet, ha még a lakásvásárlást és felújítást is megcsinálják helyettetek. Ne hagyjátok magatokat!


Az én anyám és apám se nőtt fel soha. Hitelből építkeztek, de nem tudták fizetni, anyám szülei kiperkálták helyettük egy összegben, szépen bele lett ültetve ez a két rakás szerencsétlenség a készbe, soha nem tudták visszaadni mamáéknak a kölcsönt, soha nem nőttek fel. Én és testvérem sokat szenvedtünk ettől a két hisztis, egymással állandóan harcoló gyerekszülőtől. Testvérem meghalt. Én meg egy életrevaló felnőtt lettem, mert sose voltak olyan szüleim akik elkényeztettek volna. A párom is életrevaló típus, tehát a gyerekeink egy rakás szerencsétlenségek lesznek...:(

2012. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Igen ebben van valami mert a mai napig kiszolgálja az anyukája mindenben!Még ruhát is vesz neki....de az a szerencse, hogy én eléggé nagyszájú vagyok és nem félek kimodnai azt ami zavar és emiatt már sok nagyobb konfliktust megúsztunk a szülőkkel.Hiszen nekik is meg kell érteniük, hogy innentől kezdve nem ők irányítanak hanem mi a saját életünket és max. ha mi kérjük akkor "segítsenek". Engem veszettül fel tud idegesíteni ha azt hiszik nem tudok elintézni Pl. egy villanyszerelőt. De az a durva meg se adják sokszor az esélyt a páromnak arra, hogy bebizonyítsa ő is képes rá.
2012. aug. 8. 08:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!