Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mi lehet a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a probléma a vőlegényemmel? Majdnem 10 év együttjárás után nemsokára összeházasodunk és nem mondd semmit mi lesz azután.

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lehet a probléma a vőlegényemmel?Majdnem 10 év együttjárás után nemsokára összeházasodunk a párommal és ezzel kapcsolatosan (is) felemerül hogy összeköltözünk.Hiába hozom fel a témát a párom mindig kitér a válaszok elől vagy ordítva leüvölt, hogy mit cseszegetem már állandóan ezzel.Sajnos nem mondd semmit, hogy hogyan gondolná a közös jövőnket illetve annyit hogy majd én odaköltözök a szüleihez ahol most Ő lakik és majd el leszünk....Engem lassan felőröl a határozatlansága és a kiábrándító hozzáállása a dolgokhoz. Nem tudom, hogy bennem van a hiba vagy mi jár a fejében? 26 évesek vagyunk azért egy közös családi fészek ennyi év után már reális igény nem pláne hogy lenne is olyan hely ahol nincsenek szülők akik beleszóljanak a dolgainkba...

2012. aug. 5. 22:33
1 2 3
 11/26 omba ***** válasza:
89%

Ez elég lidércesen hangzik!

Közös célok, erőfeszítések, örömök...

Ha most leordítja a fejedet egy értelmes, és szokásos kérdésben, mire számítasz "függő" helyzetűként, a szülői házban?

26 éve születtetek, de úgy tűnik ő valahol leragadt...

2012. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%

26 évesek vagyunk a barátommal, 5 éve együtt lakunk, 9 éve együtt járunk és most lesz az esküvőnk.

Vettünk egy lakást, egy kocsit saját keresetünkből...együtt-(és úton van a kisbabánk), szülőktől viszonylag messze.


biztosan nem költöznék férjes asszonyként a férjem szüleihez, egyébként nagy gáz ha 26 évesen egy pasi úgy képzeli el, hogy az asszonyt haza viszi az anyjához..._D


Egyáltalán dolgoztok?-más kérdés hogy nem mennék hozzá, ilyen feltételekkel...mert lehet hogy az elmúlt 10 évben találkoztatok heti 5-ször de szerintem nem ismered eléggé....

2012. aug. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%

a gond ott kezdődik, hogy tiniként jöttetek össze, gondolom első kapcsolat. a párod leragadt egy szinten.

más, aki már elköltözött otthonról, és utána kezd egy kapcsolatba, szinte rögtön összeköltözik, mert tudja, hogy az a normális, ha meg akarod ismerni a másikat.


ő meg még mindig abban él, mint a tizenévesek., hogy heti 3x találkozunk, néha együtt alvás, aztán jónapot.

nem szakadt még el a szüleitől, azért akar téged is odavinni.


ennek a kapcsolatnak nem jósolok nagy jövőt. eddig sem úgy tűnik, mintha nagyon együtt szeretett volna veled lenni...

2012. aug. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem elég érett.

Egy komoly nő nem költözik a férj szüleinek a házába!!!


Én megkérdőjelezném, hogy ő egyáltalán akar-e házasodni...10 év sok idő és ő nagyon kerüli a témát.

Lehet ebből szakítás lesz.

2012. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Hát én is hasonló véleményen vagyok mint írtátok...csak visszaigazolást vártam idegenektől is, hogy megtudjam igazam van-e....egyébként valóban nem laktunk együtt hosszabb ideig szülők nélkül és úgy látszik csak engem zavar kettőnk közül...egyébként gazdag családból származik a vőlegényem az én szüleim kevésbé vannak úgy eleresztve anyagilag mint ők mégis én vagyok az aki szeretnék már végre függetlenedni. Mindketten jól keresünk nem kellene hitelt felvenni van spórolt pénzünk....egyébként azért mondtam igent mert szeretem és tudom, hogy jó ember csak baromira függ a szüleitől akik nem is hajlandóak lemondani a kisfiukról...
2012. aug. 6. 14:31
 16/26 omba ***** válasza:
Ajjaj, - de hát reméljük megoldod!
2012. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom szerintem én már megtettem mindent ami tőlem telik lány létemre! Nem úgy kellene, hogy a fiú gondoskodik az ilyen dolgokról, legalábbis iránymutatást ad?!Nagyon feszült és dühös vagyok emiatt. Ő persze mindig az anyagiakra hivatkozik ami azért szánalmas mert tele vannak lóvéval...szerintem egész egyszerűen fél mint az állat, hogy nem lesz ott apuci meg anyuci aki kifizesse a számlákat meg egyebeket hanem még költenie is kell a pénzéből olyanra amire nem akar.

Néha azt érzem nem is akar velem közös jövőt....

2012. aug. 6. 15:37
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én teljes szívemből remélem, hogy végre felébred álmából a vőlegényed, de ne legyenek hiú ábrándjaid. Most vagy soha alapon rá kell ébresztened arra, hogy ez ennyi idősen már nem normális viselkedés. Igazad van neki kellene már várni és tenni azért, hogy külön éljetek, de ha minden marad így én a helyedben nem házasodnék vele össze egyáltalán. Sőt most válaszút elé állítanám. Ilyen alapokra nem lehet egy jó házasságot építeni. Gondold meg kétszer!
2012. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 omba ***** válasza:
100%

Voltam én is ilyen helyzetben nyilván fordítva. Éretlen a párkapcsolatra is, nemhogy a házasságra.

Úgy úgy képzeli, hogy lényegében beilleszt a mostani családjába, apuci neked is apuci legyen...stb.


A házasság egy új család létrehozása, az majd nyilván szoros kapcsolatban áll más családokkal, pl a szülőkkel, de nem része egyetlen más családnak sem.


Én hagynám ezt a házasságot, amíg ezeket nem tisztázzuk szépen nyugodtan, szeretetben, - erre meg te tudod mennyi az esély

2012. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a kommenteket mindenkinek!

A helyzet az, hogy tegnap válaszút elé állítottam és mindent sikerült nyugodtan felnőtt módjára megbeszélnünk és közös nevezőra jutnunk. A baj az volt, hogy kedves após nemhogy bíztatta volna gyereket még adta alá a lovat ami azért furcsa mert tök jó viszonyban vagyok a szüleivel. Szóval megbeszéltük,hogy nem másoknak akarunk megfelelni hanem magunknak és pont. Megvesszük a házat amit kinéztünk beszélünk építésszel és csak addig lakunk anyóséknál amíg feltételenül szükséges ergo amíg be nem tudunk költözni...

2012. aug. 7. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!