Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság ennyi idő együttjárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság ennyi idő együttjárás után?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben az ismerőseim között totális házassági roham van. Ezt meg is tudom érteni azoknál a pároknál, akik több éve együtt vannak, de van egy csomó olyan pár is, akik ilyen 1-1,5 év együtt járás után már házasodnak. Nekem ez tök fura, mert szerintem ennyi idő alatt nem lehet megismerni senkit annyira, hogy egy életet lehessen rá alapozni. (Persze a válás mindig benne van a pakliban, ha az ember nem a halálos ágyán házasodik).Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ti is tapasztaltatok-e ilyet az ismerőseitek között, és szerintetek mennyire tartósak az ilyen kapcsolatok? (Inkább valódi élettapasztalatokra lennék kíváncsi, és nem ilyen "mert biztos ki akarják posztolni facebookra" elgondolásokra).
2018. ápr. 1. 05:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavkapcsolatban kezdtuk es kicsivel tobb mint 1 ev utan hazasodtunk. Igy a legjobb mert egyutt elunk es nem azt kell varni hogy mikor utazunk egymashoz, hanem csak azt hogy mikor erunk haza a munkabol :)
2018. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Az elso ferjemmel szex az elso randin, ket honap mulva mar hazasok voltunk 5 ev utan hagytam, jelenlegi ferjjel 2 het utan koltoztunk ossze 4 honap utan eskuvo, mar 8 eve tart.
2018. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb baratnom one nigh stand reszegen

Masnap jozanon is tetszettek egymasnak pasi soha tobbet nem ment haza 4 het mulva hazasodtak ennek

25 eve 3 gyerek szuper csalad

2018. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kései Sirató ***** válasza:

A szüleim 4 hónap ismeretség után házasodtak és a mai napig boldogok, 30 év után is.

1-1,5 év együtt járás teljesen reális és rendben van. HA nem ismersz meg valakit 1,5 év alatt, később sem fogod.

Te 20 évig jártál együtt a barátoddal?

2018. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!