Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatónk van?!

Figyelt kérdés

Ma egy hete jött a postás, egy A/4-es borítékot hozott feladó nélkül, a férjem nevére címezve. Már legelsőre is furcsállotam a dolgot, a férjemnek sosem szokott semmi jönni. Együtt bontottuk ki, először azt hittem, ez valami prank, neki köze van ebben és csak tetteti, hogy nem tud semmiről. Később viszont a reakcióiból egyértelműen leesett, hogy ő semmit sem tud az egészről.

A gondosan lezárt csomag tartalma mindössze egy sokszorosan, kb. 3 cm-sre félbehajtott papír volt. Egy teljesen üres papír. Mindenhogy megnéztük, sötétben vaku alatt, UV lámpa alatt, egy árva vonal nincs rajta. Illetve ami nekem még feltűnt, az a levél erős szaga. Pontosan nem is tudom megmondani, hogy milyen szaga van, de valamilyen konyhai fűszerre hasonlít a legjobban. Mind a papír, mind a boríték árasztja magából ezt a szagot.


Kérdeztem a férjem, tudja-e, ki lehet az, aki tudhatja a címünk és ártani akarhat nekünk. Együtt törtük a fejünket, végignéztük mind az 500 Facebook ismerősét, mindenkit számításba vettünk, hátha valami csoda folytán egy megérzés során rájövünk. Azóta is értetlenül állunk a dolog előtt.



Vajon ez mi lehet? Valaki szórakozik velünk? Össze akar minket ugrasztani? Vagy veszélybe vagyunk? Nyilván akart valamit üzenni, különben nem küldte volna a csomagot.


Már csak azt nem értem, hogy akkor miért nem írt semmi a lapra?


2020. ápr. 13. 19:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez van, akkor rendőrségi feljelentés. Azok majd kiderítik:)
2020. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%

Sokaknak viccesnek tűnik, de én is paráznék. És nem olyan miatt, hogy megcsal a férjem vagy ilyesmi, hanem tényleg amiatt, hogy a privát címünket tudja. A borítékon volt dátumos pecsét?

Amúgy nem akarlak megijeszteni, de ahova egy ilyent küldtek, oda fognak még...

2020. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Hol adták fel a levelet? Mikor? Ezeknek rajta kell legyen a pecséten.

Milyen szagra emlékeztet az sem mindegy. Lehet itt több dolog is. Szerető,zaklató vagy egy szórakozó fiatal is. Érdemes elgondolkodni ki lehet esetleg haragosotok.

2020. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gyanús nektek hogy üres lap és üres borítékkal amin a címetek se volt rajta? a postás levelet se vihet ki. Nem kéne inkább őt kérdezni?


Amugy nekem is az volt a tippem hogy vki hülye nem normális ráköhögött a lapra azt úgy küldte nekem is az volt az első gondolatom ami az 1-esnek. De papíron csak 3 vagy 4 óráig marad életben a vírus. De amúgy gyorsan fujjátok le egy jó erős pálinkával vagy alkohollal és csá.

2020. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
Ja volt címzett bélyegző alapján ha postas hozta le lehet nyomozni de amugy miert nem kuldtetek vissza ha nem is vártatok sehonnan levelet vagy szimplan fel is jelenthetitek es a rendőrség majd lenyomozza a levél útját mert mindennek van nyoma postán is.
2020. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy lehetne lenyomozni egy bélyegző alapján egy levél feladóát?


Bemész a postára, odaadod a levelet, mondják, hogy 160 forint, kifizeted kp-val távozol.


Vagy tőletek kértek már személyit levél feladáshoz?

Még a tértivevényre is azt írsz, amit akarsz, ott sem kell igazolni magad. Ha kamu címet adsz meg, kamu névvel, akkor legfeljebb nem fog visszatalálni a térti hozzád.


A bélyegzőből a feladás helye és ideje fog feltűnni (ha postaládába dobta be, akkor még ezek is neccesek).

2020. ápr. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
23%
És nálatok nincs a postán kamera? ☺ Hiába csak kifizeti a feladás díját,de a kamera felvételen ott van,látszik. Bejáratnál mindjárt 1,ablakonként 1 szintén,ugyanis ott is pénzzel dolgoznak,rögzítés van. Más...papíron 24 órán át aktív a vírus.
2020. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami. Papíron nyomat sincs? Tudod,amikor a kőkorban gyerekként nem fogó tollal írtunk papírra és úgy látszódott az írás,ha grafittal átsatíroztuk.
2020. ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"És nálatok nincs a postán kamera?"


De persze! És a kamera felvételeket 100 évig őrzik. Amúgy szerintem csak a bejáratnál van, a pultnál nincs, de ezt majd ellenőrzöm. És a kamerán mi fog látszani? Ott áll egy vad idegen, akiről jó esetben semmit nem tud a rendőrség... Gondolom majd egy A4-es papírért elkezdik a hiradóban mutogatni a fotóját :)



Mellesleg veszek egy bélyeget, akkor amikor akarom, ráragasztom, aztán bedobom a ládába. Azon nincs kamera.

2020. ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudom. Bár ha azt nézzük,üres papírlappal tényleg nem fog a rendőrség semmit csinálni. Én olyan üzenetekkel mentem be,amikben a megdöglessz,kinyírlak,figyeltetlek stb...kedves szavak voltak,arra is azt mondták 20 éve,hogy majd ha vér folyik,akkor tudnak mit tenni...
2020. ápr. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!