Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatónk van?!

Figyelt kérdés

Ma egy hete jött a postás, egy A/4-es borítékot hozott feladó nélkül, a férjem nevére címezve. Már legelsőre is furcsállotam a dolgot, a férjemnek sosem szokott semmi jönni. Együtt bontottuk ki, először azt hittem, ez valami prank, neki köze van ebben és csak tetteti, hogy nem tud semmiről. Később viszont a reakcióiból egyértelműen leesett, hogy ő semmit sem tud az egészről.

A gondosan lezárt csomag tartalma mindössze egy sokszorosan, kb. 3 cm-sre félbehajtott papír volt. Egy teljesen üres papír. Mindenhogy megnéztük, sötétben vaku alatt, UV lámpa alatt, egy árva vonal nincs rajta. Illetve ami nekem még feltűnt, az a levél erős szaga. Pontosan nem is tudom megmondani, hogy milyen szaga van, de valamilyen konyhai fűszerre hasonlít a legjobban. Mind a papír, mind a boríték árasztja magából ezt a szagot.


Kérdeztem a férjem, tudja-e, ki lehet az, aki tudhatja a címünk és ártani akarhat nekünk. Együtt törtük a fejünket, végignéztük mind az 500 Facebook ismerősét, mindenkit számításba vettünk, hátha valami csoda folytán egy megérzés során rájövünk. Azóta is értetlenül állunk a dolog előtt.



Vajon ez mi lehet? Valaki szórakozik velünk? Össze akar minket ugrasztani? Vagy veszélybe vagyunk? Nyilván akart valamit üzenni, különben nem küldte volna a csomagot.


Már csak azt nem értem, hogy akkor miért nem írt semmi a lapra?


2020. ápr. 13. 19:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Koronavírust küldhettek. Remélhetőleg gumikesztyűben fogdostátok csak a levelet.
2020. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen alkalmakra van egy darálóm. Ha nincs semmi a borítékban, akkor már megy is a darálóba... nincs kérdezősködés.
2020. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Mérd meg a lap hosszát és szélességét.


Lehet, hogy mm-ben földrajzi koordinátákat jelöl, és a férjedet ott várja a szeretője. A színe pedig csak látszólag fehér, lehet, hogy nagyon enyhe szürke, a színskála megadja az időpontot, 1-1 fokozat ugrás 1-1 óra 24 órás skálán.

2020. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy szerintetek ez ennyire humoros és viccet csináltok a valós problémából.
2020. ápr. 13. 19:49
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy üres papírlap a valós probléma, akkor igen, tényleg viccet csinálunk belőle
2020. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Koronavírus? Fenéket!

Gazdasági összemlás? Kit érdekel!

Globális felmelegedés? Ugyanmár!


Üres papírlap! ____RIADÓ____ ____RIADÓ____

2020. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem az üres papír, hanem az, hogy valaki olyan tudja a lakcímünk, akinek nagyon nem kéne.
2020. ápr. 13. 19:51
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt egy kicsit túlparázod.
2020. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Belegondoltál már, hogy az összes szomszédod tudja a címedet?


És ugye ez több száz család. Biztos van közöttük 1-2 balhés tag, pár drogos, olyan aki piázik, nácul, hisz a chemtrailben, olyan tuti van, aki már eltöltött börtönben pár estét...

2020. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Konyhai fűszer? Lehet a nő lepisilte a papírt. Nem az lehet? Nem mindig van jellegzetes szaga.
2020. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!