Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hova tűnik az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűnik az érzés?

Figyelt kérdés

Elsősorban a nőket kérdezném. Egy házasságban vagy hosszú kapcsolatban miért, vagy hova tűnik a szexuális vágyatok? Most a sztereotípiáktól tekintsünk el, hogy lusta, igénytelen stb. Én a szimpla, egyszerű családi életről beszélek, amikor mindenki teszi a dolgát. Többen mondták már nekem, hogy valójában a virág, vagy valamilyen program sem dob már ezen semmit. Mintha unalmas és megszokott lenne már minden. Akkor miért van az, hogy a férfi ugyanúgy működik tovább, a nők pedig valamilyen alapjáratra teszik magukat, ha van is szex, azon érezni hogy csak kényszer nekik az egész. Én pontosan ezt érzem otthon is, és a feleségem is ezt konstatálta. Hibát nem tud felhozni ellenem, igazából nem is tudna, mert az ég világon semmiben sem szenved hiányt, sem ő, sem a család. Mindenben segítek neki. A jelenség nem egyedi, mert sok barátommal és kollégámmal is beszéltem a dologról, de mondhatni kivétel nélkül ugyanez van náluk is. 40 felettiek vagyunk.


Engem az érdekelne, hogy egy ugyancsak 40-es nőben mi zajlik le ilyenkor, vagy mit gondol. Végül is a kor sem számít, csak a változás miértje.



2020. márc. 27. 12:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
60%
Mivel a nő nem akarja megoldani a problémát, neki jó ha nincs szex, ez így halott ügy. Vagy alkudj meg vele nyitott kapcsolat terén, vagy hagyd ott, mert ez nagyon gáz. Így leélni évtizedeket még rosszabb, mintha egyedül lennél szingliként és hajtanád a laza kapcsolatokat. 30F
2020. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
75%
Én már pár évvel idősebb vagyok és nő de engem se a szex érdekel vagyis nem az a fontos inkább a törődés kedveskedés meg, hogy csak törődjön velem.
2020. márc. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!