Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hova tűnik az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűnik az érzés?

Figyelt kérdés

Elsősorban a nőket kérdezném. Egy házasságban vagy hosszú kapcsolatban miért, vagy hova tűnik a szexuális vágyatok? Most a sztereotípiáktól tekintsünk el, hogy lusta, igénytelen stb. Én a szimpla, egyszerű családi életről beszélek, amikor mindenki teszi a dolgát. Többen mondták már nekem, hogy valójában a virág, vagy valamilyen program sem dob már ezen semmit. Mintha unalmas és megszokott lenne már minden. Akkor miért van az, hogy a férfi ugyanúgy működik tovább, a nők pedig valamilyen alapjáratra teszik magukat, ha van is szex, azon érezni hogy csak kényszer nekik az egész. Én pontosan ezt érzem otthon is, és a feleségem is ezt konstatálta. Hibát nem tud felhozni ellenem, igazából nem is tudna, mert az ég világon semmiben sem szenved hiányt, sem ő, sem a család. Mindenben segítek neki. A jelenség nem egyedi, mert sok barátommal és kollégámmal is beszéltem a dologról, de mondhatni kivétel nélkül ugyanez van náluk is. 40 felettiek vagyunk.


Engem az érdekelne, hogy egy ugyancsak 40-es nőben mi zajlik le ilyenkor, vagy mit gondol. Végül is a kor sem számít, csak a változás miértje.



2020. márc. 27. 12:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mikor összejöttetek sem voltál nála egy top pali, idővel ez még lejjebb ment. Sokan megalkudnak.
2020. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer az a probléma hogy lerendezzük a szexet, ő megkapja amit akar én nem. És ha ez megy az eleje óta akkor azért nekem is elmegy sokszor a kedvem, és ezért érzi a párom a kényszert. De nállam az zajlik le még hogy sokat vitatkoztunk még pár hónapja, és az mélyen érintett és az elején emiatt is elkezdtem távolodni tőle ilyen téren. De egy ideje már nőtt a vágyam felé mióta ő is figyel ezekre a dolgokra. Szerintem ne csak virágokkal próbálkozzatok hanem ágyon belüli kényesztetéssel is. Próbáljátok meg azt hogy csak az ö igényeit nézzétek, ha érez a párotok még vonzalmat akkor ezzel szerintem meg fog jönni a kedve.
2020. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a problémám az exférjemmel, hogy egy idő után nem igazán adott az előjátékra. Azt gondolta, hogy attól egyből felizgulok, ha meglátom a farkát. Természetesen szóvá tettem normális hangnemben, hogy nekem ez így nem teljesen jó, örülnék a több előjátéknak, de persze mindig sértődés lett a vége.
2020. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknál az a baj, hogy a férfi koreografál. Azaz, mindig ugyanazt csinálja, ugyanabban a sorrendben.
2020. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Értem. Na de akkor mi van, amikor én bármit megtennék neki, de ő semmit sem akar. Előjáték? Nem kell neki, nem érdekli. Orál? Nem kell neki, nem érdekli. Az egész szex már csak róla szólna, de gépies és unalmas az egész, sokszor már azt is megbánom hogy belekezdtem. Ő már hozzám sem ér, csak a munkahelyi meg az egyéb dolgait mesélné folyamatosan. Nála ez az előjáték. Holott egész délután ezt hallgattam. Este fél nyolc után már látványosan álmos, holott van amikor 48 órán át én nem alszom. Amikor már érzi a feszültséget, akkor bevállalja a szexet, de abban igazából nincs is semmi élvezet. Totál gépies az egész, olyan mint egy társas maszturbáció. Ja, és az egész olyan 2-3 órás. Mert előtte simogassam, kaparásszam. Beszélgessünk, majd 23:00 órakor jöhet a síkosító, majd 5 perc "szex". Hiába akarnék én vele bármit is, semmit sem enged. Ő meg olyan passzív, mintha a hűtőszekrényt fektetném magam mellé. Szóval ezért nem értem az egészet!
2020. márc. 27. 13:01
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

En csak azt tudom, ha múlik a varazs, az engem zavar. Es akarom.. Akarom vissza az egészet. Es mondom is a masiknak.

Es szépen megbeszeljuk.

Aztan dolgozunk rajta.


Szóval gondolom akiknél elmúlt, azok engedik.. Hadd menjen..

Kizart hogy nem veszik észre.. Akkor meg az a kérdés merul fol, h ugyan minek visszahozni, ha akkor sem érdekelt...

2020. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

A feleséged részéről elmúlt a szexuális vonzalom feléd. A 40-es éveiben sok nőnél háttérbe szorul a szex, nem lesz igényük rá egyàltalán vagy csak alig. Tudom magamról, mert nàlam is ez van. Lehet hülledezni, hogy de az hogylehet, stb., de ez a valóság. Persze vannak kivételek, de én pl. nem ez a kategória vagyok. Ez van. Szerencsére egyedül vagyok évek óta, így nàlam ez nem akkora probléma.


45/N

2020. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7-es. Köszönöm a válaszod! Én mindig azt kapom meg a fórumokon, hogy kevés vagyok az ágyba, nem vagyok figyelmes stb. Sőt, a nők élnek-halnak a szexért, és mindig a férfi a hibás. Én már könyveken, videókon, tanfolyamokon vagyok túl ami a szexet illeti, de sosem értem el velük semmit. Még azt is hozzá tenném, hogy mindketten adunk magunkra, 40-es korosztályhoz képest beleférünk a 20-as korosztályba testileg. Aktívak vagyunk a sportban, így még az sem lehet, hogy bele punnyadtunk a jólétbe. Szellemileg is pörgünk, egyébként tök szuper az életünk, leszámítva a szexet.
2020. márc. 27. 14:45
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A szextől is simán el lehet szokni. Mi dolgoztunk ezerrel, két kicsi gyerek, kert, mindenféle munkahelyi képzések, stb. Örültem, ha este lerakom a seggem és végre egyedül lehetek önmagammal, vagy alhatok. Minden percet sajnáltam a szexre, se energiám, se kedvem nem volt hozzá. Persze elváltunk, igaza volt az exemnek. A szex azóta sem létkérdés nálam, teljesen pótolja a szeretet, gyengédség, odafigyelés, ķözös programok, stb. Szerencsére a párom is ilyen. 48/N
2020. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a barátnői körömben,/42-47év/ pont arról számolnak be a nők,hogy ők sokkal inkább akarják a szexet mint a férfi társuk.:-)Nem lehet ezt így nemre kiélezni,inkább embere válogatja.Vannak kisebb és nagyobb libidójú emberek,és az is benne van a pakliban hogy változunk.De szerintem nálatok más is lehet a háttérben,mert mire eddig eljut valaki,addig sok mindennek kell történnie egy párkapcsolatban...Nem tudom elképzelni hogy így szexeljek azzal akit szeretek,tehát érzelmi elhidegülés már simán bejátszhat nálatok.
2020. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!