Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hova tűnik az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűnik az érzés?

Figyelt kérdés

Elsősorban a nőket kérdezném. Egy házasságban vagy hosszú kapcsolatban miért, vagy hova tűnik a szexuális vágyatok? Most a sztereotípiáktól tekintsünk el, hogy lusta, igénytelen stb. Én a szimpla, egyszerű családi életről beszélek, amikor mindenki teszi a dolgát. Többen mondták már nekem, hogy valójában a virág, vagy valamilyen program sem dob már ezen semmit. Mintha unalmas és megszokott lenne már minden. Akkor miért van az, hogy a férfi ugyanúgy működik tovább, a nők pedig valamilyen alapjáratra teszik magukat, ha van is szex, azon érezni hogy csak kényszer nekik az egész. Én pontosan ezt érzem otthon is, és a feleségem is ezt konstatálta. Hibát nem tud felhozni ellenem, igazából nem is tudna, mert az ég világon semmiben sem szenved hiányt, sem ő, sem a család. Mindenben segítek neki. A jelenség nem egyedi, mert sok barátommal és kollégámmal is beszéltem a dologról, de mondhatni kivétel nélkül ugyanez van náluk is. 40 felettiek vagyunk.


Engem az érdekelne, hogy egy ugyancsak 40-es nőben mi zajlik le ilyenkor, vagy mit gondol. Végül is a kor sem számít, csak a változás miértje.



2020. márc. 27. 12:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
9-es,nem tanultál az előző kapcsolatodból? A szex nagyonfontos része egy párkapcsolatnak,tökmindegy hány gyereked van és mekkora kerted.Ha nem működik,semmi sem fog.
2020. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
11-es. Pont hogy az előző nem működött a szex miatt. A jelenlegiben hasonlóak vagyunk, még ha ez számodra különös is.
2020. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nekem már az a vicces az egészben, hogy alig van olyan kapcsolat, ahol jó lenne a szex. Vagy azért mert nincs, vagy azért mert a libidók ellentétes irányúak. Mi is sokat beszéltünk erről, de a feleségem sem tudja megindokolni a miérteket. Azt mondta max ennyit tud adni, ami a 100-as skálámon olyan 8-as. Azt is mondta, hogy neki a szexmentes élet lenne a megfelelő, nincs orgazmusa, az egész csak egy nagy nyűg a nyakán. Itt csak az a baj, hogy nekem meg fontos lenne, de nem csak fizikálisan. Így neki nyűg a szex, nekem meg olyan mintha megerőszakolnám. Tudom hogy nem élvezi, tudom hogy bármit is csinálok, nem élvezi. A vírusjárvány is kapóra jött neki, mert így tarthatja a 1-2 méteres távolságot, amit arra használ fel, hogy ne legyen semmi. Az a baj, hogy nincsen igazi megoldás.


Valaki írta, hogy az ismeretségi körében meg sok olyan nő van, aki meg a férjére panaszkodik a szex hiány amiatt. :)

Én meg már 15 éve nem láttam vagy beszéltem olyan nővel, akinek meg fontos lett volna...


Lassan már megcsinálom az anonym "szexhiánytól szenvedő házasok" klubját. :D

2020. márc. 27. 15:34
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk 14 év házasság 3 gyerek.... És teljesen elhidegültünk egymástól. Nem is kívánom a férjem, azt sem akarom hogy ő kívánjon. 2 évig kapcsolatmentés wellness kirándulás kettesben stb... Mi menthetetlenek vagyunk.És az y durva be be hogy a libidóm az egekbe...

37/N

2020. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
*az a durva benne
2020. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én még csak 32 vagyok, és nem érint a probléma, de engedd meg, hogy válaszoljak orvosi szempontból.

Egy negyvenes nőnél a klimax sajna már eléggé jelen van. Még ha nem is marad el konkrétan a menzesze, és látszólag minden ok, az első jelek már ott vannak. És ezek közé tartozik az ösztrogéntermelés drasztikus csökkenése, aminek egyenes következménye, hogy esik a libidó. Akár durva mértékben is. Nyilván vannak kivételek, itt is írták páran, hogy náluk nincs ilyen gond, de ettől még ez sajnos létező, és egyáltalán nem ritka dolog. Ezért ez a sok negyvenes férfi, akik arra panaszkodnak, hogy az asszony már nem akar szexelni.

Szóval egyáltalán nem biztos, hogy a feleséged nem szeret, vagy rossz vagy az ágyban, ennek simán lehet az is az oka, hogy a hormontermelése már megváltozott. Lehet ezen segíteni, a menopauza tünetei kezelhetők, de ehhez el kéne menni erre szakosodott nőgyógyászhoz. Kérdés, hogy a feleséged erre mennyire hajlandó.

2020. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Sajnos semennyire, őt ez az egész nem érdekli.
2020. márc. 27. 21:56
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha igazi érzelmeken és vàgyon alapul a kapcsolat, akkor nem tűnik el sehova. Megmarad. Igaz, nem vagyok 40, - csak 34, de 10 év együtt, az akkor is 10 év.
2020. márc. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
De az elején milyen volt?Akkor meg voltál elégedve a szex mennyiségével?Érzelmileg stabil a kapcsolat?Az is furcsa hogy a virus miatt betartja a távolságot pedig egy házba éltek tehát igy is elkaphatja.Mi 15 éve vagyunk együtt 3 gyerekünk van mindketten dolgozunk de a heti 3 szex megvan.Nekem is volt egy ilyen időszakom hogy nem kivántam a szexet a férjem leült velem és elmondta hogy neki ez kevés mondtam neki jó akkor dobjuk fel azóta mi szexeltünk csak úgy spontan a mühelybe a padláson asztalon.Havonta egyszer kétszer csinálunk egy fürdős iszogatós szexelős éjszakát.Nekünk ez bevált szeretem a férjem ezért hajlandó voltam tenni azért hogy megoldjuk ezt a problémát és jó legyen a házasságunk.
2020. márc. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%
42 vagyok, de én egyáltalán nem kívánom a férjemet. Amikor már jó lenne szex, akkor inkább magamnak letudom. Rengeteget bántott a férjem lelkileg. Elmondása szerint már b nem szeret, nem tetszem neki sem külsőleg, sem belsőleg. Nincs semmi, amit ketten csinálunk. Régebben mondtam neki, hogy mire vágyom, miket csináljunk. De neki ahhoz nincs kedve. Teljesen elhidegültünk. Sosem mondja, hogy szép vagyok, vagy csinos, mert ő nem fog hazudni. Nekem viszont szex közben mindig azon járt az eszem, hogy vajon melyik tökéletlenségemet nézi a testemen. Így mindig sötétben volt szex, hogy ne lásson. Már inkább nem öltözök át előtte. Viszont mikor már nem bírja szex nélkül, akkor beveti a lehet mégis szeretlek dumát. Csak már sajnos nem jön be. Egyszerűen nem látom benne a férfit. Ő meg a nőt bennem. Úgyhogy ezért nem szexelünk.
2020. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!