Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennyi lenne a házasság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi lenne a házasság? Langyos víz?

Figyelt kérdés

Több éve házas, fiatalon megismerkedett pár vagyunk. A házasság adta magát. Gyerek még nincs.

Szeretjük és tiszteljük egymást, jól megvagyunk. Együtt étkezünk, esténként filmezünk, közös programok, baráti párokkal is. Évi kétszeri nyaralás, alkalmanként országon belüli kirándulások. Együtt teniszezünk, mint közös hobbi.

Szép házban élünk, egymás rokonaival mindketten nagyon jól kijövünk. Tulajdonképpen azt az életet élem amiről álmodtam, elértem mindent amit szerettem volna. DE!

Úgy érzem nem vagyok boldog, illetve nem minden nap. Vannak nagyon szomorú, sokat gondolkodós napjaim. Például a ma éjjel. Olyan mintha a langyos vízben ülnék.

Ilyen lenne a házasság? Ne is számítsak semmi többre?


2020. márc. 22. 03:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
40%

Ha még szexeltek, akkor az még egész jó (így a többivel együtt, amiket leírtál).

Gyerek? Isten őrizz:(((((

2020. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
38%
Minden házasság annyira jó, mint amilyen benne a szex. A szex meg annyira jó, mint amilyen a házastársak között ebben a témában a gyenge láncszem. Van egy csomó szexuálisan alulfűtött és béna nő és férfi. A másik fél hiába szeretné a jó szexet, ez ebben az esetben kivitelezhetetlen. Ilyenkor van 1-2 év puffer idő, majd jön a lejtő. Kedves kérdező! Te most vagy benne a puffer időben.
2020. márc. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
61%
Más a fél karját odaadná egy ilyen házasságért.
2020. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23-as. Nehogy azt hidd! Mindenki arra vágyik, ami nincs. Máshol meg fergeteges a szex, de ott meg nincs kommunikáció...vagy pénz... vagy figyelmesség.. stb.
2020. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!