Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennyi lenne a házasság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi lenne a házasság? Langyos víz?

Figyelt kérdés

Több éve házas, fiatalon megismerkedett pár vagyunk. A házasság adta magát. Gyerek még nincs.

Szeretjük és tiszteljük egymást, jól megvagyunk. Együtt étkezünk, esténként filmezünk, közös programok, baráti párokkal is. Évi kétszeri nyaralás, alkalmanként országon belüli kirándulások. Együtt teniszezünk, mint közös hobbi.

Szép házban élünk, egymás rokonaival mindketten nagyon jól kijövünk. Tulajdonképpen azt az életet élem amiről álmodtam, elértem mindent amit szerettem volna. DE!

Úgy érzem nem vagyok boldog, illetve nem minden nap. Vannak nagyon szomorú, sokat gondolkodós napjaim. Például a ma éjjel. Olyan mintha a langyos vízben ülnék.

Ilyen lenne a házasság? Ne is számítsak semmi többre?


2020. márc. 22. 03:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem a házasság ilyen, hanem a kapcsolatotok. Akkor is ilyen lett volna, ha nem lesztek soha házasok.


Nálunk működött előtte is és házason is... Nem értem miért kell ezt magára a szertartásra fogni, ha csak ti tehettek arról, hogy belekényelmesedtetek. :)

2020. márc. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
7%

Aki mondja, hogy jó házasságban él, az csak duma, meg az egó. Beledöglene se vallaná be, hogy felkötés közeli állapotban van néha.

De inkább te érezd maga rosszul, mint ő.

2020. márc. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kamu? Mi változik egy jó párkapcsolatban attól, hogy buliztok egy jót, írtok egy vagyonszerződést és ha tetszik, felveszed a párod nevét? Nászéjszakán, amíg dugtok, jönnek a kapcsolatelkúró hobbitok meg a veszekedéstündérek és átkot szórnak rátok? Ezt te sem gondolod komolyan
2020. márc. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a te a szexualis eletedre gondolsz, h alloviz, csak nem irtad le konkretan mi a baj...
2020. márc. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Olyan a házasság amulyenné teszitek.
2020. márc. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Bocs, de mit szeretnél?

A kezdeti hasremegős izgalom persze, hogy elmúlik, a szexből a kíváncsiság és az újdonság varázsa, ami szintén természetes.

Te vagy az a típus, akinek kell egy izgalom, ezért elkezd félredugni. Aztán felrúgja a házasságát egy se veled, se néküled kapcsolatért, mert abban több az izgalom. Aztán mikor két pofon közt azon gondolkodsz, hogy mit fogtok enni, akkor slisszolnál vissza a langyos vízbe.

2020. márc. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Mi a konkret problema? Mert a leiras alapjan ez nem tunik langyos viznek, megvan mindenetek, vannak programok masokkal is es van kozos hobbi.

Vagy a parodat unod ezek szerint, vagy szimplan kellene valami ujdonsag az eletedbe, akar egy teljesen uj kozos hobbi, vagy csak neked valami. Lehetoleg valami olyasmi, amiben van kihivas.

2020. márc. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
24%
Ti csak nagyon jó barátok vagytok, ennyi.
2020. márc. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj, hogy túl korán, túl fiatalon jöttetek össze. Előtte nem szereztél tapasztalatot, hogy milyen, amikor arcon ver az élet, milyen egy s2ar kapcsolat, milyen érzés, mikor szenvedsz. Ezért nem tudod értékelni azt, amid van.

Nem baj, majd megtanulod értékelni azt, amid volt.

2020. márc. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
....egy válás után.
2020. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!