Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők nagy része miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért a házasság & gyerek témára teszik fel az életük értelmét?

Figyelt kérdés
Aztán meg megy a sírás, hogy a férfiak elnyomják a nőket, ahelyett, hogy a karrierre koncentrálnának, a pénzügyi fejlődésre, önmegalósításra, részvételre a politikában, önfeledt szórakozásra, stb? Miért nincs a nők többségében több ambíció?

2020. márc. 3. 14:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

Mert 50 évesen majd törölgetheted a száraz ***** a pénzeddel, miközben a volt osztálytársaid az unokájukkal, gyerekeikkel játszanak.


Inkább örüljünk neki, hogy van még tisztességes nő, akiben megvannak az anyasághoz szükséges értékek.

2020. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem rossz körökben mozogsz.
2020. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Részvételre a politikában?

Nos, hazánkban nem érdemes. Megvan a véleményem, de pasiként sem lenne a politikus számomra az álommunka, mert nem gondolnám, hogy egyáltalán figyelembeveszik a véleményemet. Aki nincs benne abban a 2/3-adban,ugye...


Ettől függetlenül az önmegvalósításra koncentrálok jelenleg, de 5-10 év múlva nincs kizárva a gyerek sem. Természetesen úgy, hogy saját sikereket már elértem. Majd a jövő eldönti.

2020. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért üti a kettő egymást? Simán megoldható, na jó... Nem simán, de megoldható, ha valaki ezt akarja.
2020. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Mert sokan úgy látják, hogy szerezhet több pénzt, jobb állást, nagyobb sikert, de mindezt feladná egyetlen gyermekétől származó mosolyért. Sokan családcentrikusak, így ez a fontosabb, a többiben meg annyit érnek el, amennyit gyerek mellett tudnak.
2020. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Miért fáj ez neked?
2020. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Mert több száz-ezer éve ez volt a megszokott. Szerintem óriási fejlődés, hogy már sokan ki merik mondani, hogy nem akarnak gyereket. Viszont ehhez is kell némi makacsság, ha valaki nem annyira önfejű, hogy a kapott tanácsok többségét elvesse, akkor valószínűleg a tizedik vagy századik "Meg fogod bánninál" elgondolkodik, hogy ő megy-e rossz irányba. Gondolom, hogy ahogy egyre több 60-70 éves ember nem bánja meg, egyre többen nem fognak gyereket vállalni és kizárólag a karrierükre fognak koncentrálni.
2020. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Amíg nem találok olyan társat, akivel hajlandó lennék gyereket vállalni és családot alapítani, addig építgetem a karrieremet, most egész kényelmesen megélek, jól keresek. Viszont eljutottam arra a szintre, hogy vannak olyan férfiak, akiknek már túl karrieristának számítok, és leesik a tökük attól, hogy esetleg többet keresek. Persze, az ilyenekre nincs is szükségem, ez is jó szűrő, de azért jó lenne egy társ, és nem zárkózom el a gyerektémától sem, viszont minden áron nem kell, nem az a típus vagyok, és üres popsira sose akartam gyereket vállalni, legyen egy stabil alap, legyen hova visszamenni dolgozni.
2020. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%
Akkor miért van Magyarországon ennyi csóró pasi? Nekik mi a kifogásuk, ha se terhesség, se gyerek?
2020. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem arra panaszkodtatok meg a múltkor itt, hogy a nők csúnya karristák, azert jobb tinilánnyal kezdeni? :D


gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarskeresesi-problemak__10332335-a-ferfiak-itt-miert-lanyokat-akarnak-miert-nem-not

2020. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!