Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennyi lenne a házasság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi lenne a házasság? Langyos víz?

Figyelt kérdés

Több éve házas, fiatalon megismerkedett pár vagyunk. A házasság adta magát. Gyerek még nincs.

Szeretjük és tiszteljük egymást, jól megvagyunk. Együtt étkezünk, esténként filmezünk, közös programok, baráti párokkal is. Évi kétszeri nyaralás, alkalmanként országon belüli kirándulások. Együtt teniszezünk, mint közös hobbi.

Szép házban élünk, egymás rokonaival mindketten nagyon jól kijövünk. Tulajdonképpen azt az életet élem amiről álmodtam, elértem mindent amit szerettem volna. DE!

Úgy érzem nem vagyok boldog, illetve nem minden nap. Vannak nagyon szomorú, sokat gondolkodós napjaim. Például a ma éjjel. Olyan mintha a langyos vízben ülnék.

Ilyen lenne a házasság? Ne is számítsak semmi többre?


2020. márc. 22. 03:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
Igen ennyi. Mivel lenne több? X idő után, mind a két fél elgondolkodik, hogy mi értelme? Miért nem mással jött össze. Egyáltalán van értelme egy másik emberrel együtt élni? Talán jobb egyedül? De, mivel eltelt x év, s nehéz változtatni, az idő kerekét nem lehet visszatekerni, így jó van az úgy.
2020. márc. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
Te még nem tapasztaltad meg, milyen egy igazi sz.r kapcsolat. Unatkozol és nem becsülöd a jót. Az ilyenek szoktak unalomból félrelépni, utána pedig tépik a hajukat, mert későn ismerik fel, mennyire nem is volt rossz az a házasság, csak hát már késő. Tegyél a kapcsolatotokért és becsüld meg.
2020. márc. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem unatkozol, azért gondolkodsz ilyen hülyeségeken. A nők amúgy is hajlamosak a túlkomplikálásra. Nem vert még szájba úgy az élet rendesen, azért nem tudod értékelni amid van. Javaslok egy mellékállást.
2020. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
12%
Én egy szeretőt javasolnék.
2020. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ez az. De az élet sem különb.
2020. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
40%

Kell egy gyerek. A gyerek nem anyagi kérdés, hanem a házasság értelme. Egy gyerek után kell még egy és annyira legalább jó lesz, hogy nem lesz időd hülyeségeken gondolkodni:)


A Te problémád egy teljesen átlagos egzisztenciális kérdés kivetítése: miért élünk? Tedd fel magadnak sokszor ezt a kérdést és igyekezz erre minél konkrétabb választ találni, mi az amit szívesen csinálsz, mi okoz örömöt és csináld azt.

2020. márc. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
54%
#16 A fenéket kell gyerek.
2020. márc. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%
Túl jó dolgod van és sok idôd hülyeségekre.
2020. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
91%
Mi az ami hiányzik?
2020. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%
majd szép lassan a szex is elmarad, akkor lesz majd nehéz. ha legalább kufircoltok, az még a jobbik eset
2020. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!