Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A csajoktól kérdezem, Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoktól kérdezem, Ti bevalljátok férjeteknek ha nem volt igazán jó a szeretkezés? Hogyan közlitek ezt a férjetekkel?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 21:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem lenne a férjem, ha nem lenne vele jó a szex. Szóval nincs mit bevallanom.

Koràbbi kapcsolataimban nem volt orgazmusom, egy pasival se. Nem tartottak sokàig. Aki kérdezte annak egyszerűen megmondtam az igazat.

2020. márc. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem kell azt bevallani, látja magától is, és akkor előveszi a kezét...
2020. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
31%
Na itt mindenki tökéletes..Nálam előfordult hogy megjátszottam az orgazmust,pont azért,hogy ő ne érezze rosszul emiatt magát..Tudtam magamról hogy agyban annyira feszült vagyok,hogy amúgy se tudnék elmenni,gyorsan túl akartam lenni rajta. Volt olyan is amikor elmondtam neki hogy nagyon feszült vagyok,azért nem sikerült,nyugodjon meg. De nem mindig.
2020. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem mindig mondtad el neki, vagy nem mindig...?
2020. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!