Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A csajoktól kérdezem, Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoktól kérdezem, Ti bevalljátok férjeteknek ha nem volt igazán jó a szeretkezés? Hogyan közlitek ezt a férjetekkel?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 21:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha valami ott es akkor nem tetszik, szolok egybol, es valtoztatunk rajta. Olyan van, hogy eppen az adott menet nem sikerult annyira felejthetetlenre, de nem erzem azt, hogy ezt kulon taglalni kene, mindig nem lehet 10/11-es... Rossz attol meg nem volt, csak volt mar jobb is.
2020. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
57%

"Lehet a szex tökéletes anélkül is, hogy orgazmust okozna."


Tökéletesnek azért nem mondanám, olyan, mintha benn maradt volna egy tüsszentés.

2020. márc. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
#12 nem feltétlen.
2020. márc. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
38%
Az én volt nejem 20 év alatt kb. 3 szor ment el, de mindig élvezte ha szexeltünk. Szeritem sem mondható ez tökéletesnek, csak olyanféle kellemes-valaminek. És, mivel ő nem szokott elmenni, nekem se volt tökéletes, de mindig vágytam rá, hogy csináljuk, mert maga a 'tevékenység' nagyon élvezetes volt
2020. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"#12 nem feltétlen"


Nekem feltétlen. Olyan ideges leszek, mint mikor mosogatás közben kezd el viszketni az orrom, vagy mintha a kedvenc kajámat látnám, érezném az illatát, de nem ehetnék belőle semmit.

2020. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#15 abból az irányból érezz rá, hogy egy masszázs is lehet nagyon fullos élmény, hogy az érintések nem orgazmus irányába visznek. lehet az nagyon mély, hogy nem kell eljutni az orgazmus intenzitásába, hanem belehet süppedni valami nem ilyen koncentráltba, ahol nincs cél, nincs végpont.
2020. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
57%
Azért egy masszázs nagyon nem ott van, mint amikor felizgulok, vágyom az orgazmusra és nincs sehol. A masszázsra meg eleve nem orgazmus utáni vággyal megyek.
2020. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem tudom, neked milyen idegvégződések vannak a hátadban, de azt tudom, hogy ha a pasiknak ugyanolyan mértékben nem lenne orgazmussal befejezve az aktus, mint a nőknél, hát őket is kevésbé érdekelné a szex.


A masszázsban nem kell orgazmus. Ott minden nyomás jólesik, ott nem az van, hogy egyre jobb lesz, és már érzem, várom a robbanást, és elmarad. Ott nincs ilyen.

2020. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én elvártam barátnőmtől hogy mondja el, ha valami nem jó. Nem kell szégyellni, nincs benne semmi gáz. Én is megmondtam hogyha valami nem tetszett, és addig igazítottunk rajta, amíg mindketten élveztük. Sokkal jobb, mint titkolni hogy nem jó valami. 22/F
2020. márc. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%
Lehet az is , hogy lehetnek különféle igények...talán vannak nők, akik nem is mennek el látványosan, hanem szinte észre vehetelenül..nincs az a nagy hangorkán... Talán lehetnek olyanok is, akik nem is képesek az rgazmusra. Én írtam a 20 év alatti 3 elmenetelt (feleség részéről)...viszont amikor sexeltünk, mindig és mindvégig csupa lucsok volt (...'ott'..) (már elnézést a szóért)(és tagadhatatlanul élvezte a folymatot ő is.)
2020. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!