Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A csajoktól kérdezem, Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoktól kérdezem, Ti bevalljátok férjeteknek ha nem volt igazán jó a szeretkezés? Hogyan közlitek ezt a férjetekkel?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 21:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vallottam be. Rajott magától 😂
2020. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%

Ez egy kicsit bonyolultabb ennél.

Lehet a szex tökéletes anélkül is, hogy orgazmust okozna. Azt meg, hogy harmóniában voltunk, figyeltünk egymásra, azt ő is érzi/tudja.

2020. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
29%
Nem mered megmondani neki hogy nem tudott megdugni istenesen? 😂😂
2020. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A jó kommunikáció az alapja annak, hogy később egyre ritkábban forduljon elő ilyen szituáció. Hogyhogy hogyan? Ott, szóban, szemtől-szemben, kedvesen és őszintén. Nem írok levelet 2 héttel később :DDDD
2020. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem is ertem hisz latja a reakcioimat. Ha meg rossz az attol rossz ha faj, ha csak nem kellemes akkor addig váltunk poziturat amig jo nem lesz
2020. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megmondanom. Nyilván látja és tudja ha pl túl gyors volt és nem volt elég idöm belemelegedni. Semmi nincs ebböl. Legközelebb vagy akkor rögtön kiengesztel.
2020. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

ha tartósan nem jó, az megér egy beszélgetést, de ha csak akkor ott nem jó valami, azt közben is lehet jelezni

pl. kicsit gyorsabban/lassabban/váltsatok pózt stb.

ilyen szinten megmondanám, persze, de utólag nem kritizálnám

2020. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell elmondani, azt látja, ha nem mentem el. És magától kérdezi, hogy mi a baj, amire vagy elmondom, vagy azt mondom, hogy egyébként élveztem, csak most ilyen passzív a hangulatom és nem rajta múlt.
2020. márc. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy mi nem jó, hanem azt, hogy mit szeretnék, hogy jó legyen. Nem utólag, hanem ott helyben. Kifejezetten izgatónak tálalja, ha irányítom.
2020. márc. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem is nagyon tudom titkolni. Észreveszi rajtam, ha annyira nem vagyok ott, és azt is, ha nem volt orgazmusom. Tőlem ilyenkor megkérdezi, hogy valami baj van-e, hacsak nem olyan egyértelmű okból nem jött össze, minthogy ő pl túl hamar befejezte :D Nincs ebben semmi szerintem, nem fogok orgazmust megjátszani, és hazudni se fogok neki, nyilván látott már orgazmus után, azt nem lehet elszínészkedni.
2020. márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!