Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van meg olyan, aki haziallat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg olyan, aki haziallat miatt nem akart elvalni?

Figyelt kérdés

Nem vicces. Akiknek az, letojom.

Az ove eredetileg a cica. Ugy kell elkepzelni, hogy minimum kutya vagy gyerek ahogy ragaszkodik hozzank. Mindkettonket nagyon szeret, engem szinte vallasosan imad. Gyerek nincs, o is a mindenem. Mindenunk.

15 eves, tehat mondhatni, ezt mar ki fogom birni.

A ferjem annyira belebetegszik, hogy elhagynom, hogy zero kapcsolatot helyez kilatasba. Amugy pedig kulfoldi, kulfoldi, a hazassag megromlasanak fo oka, hogy nyolc ev utan csak egyre jobban gyulolok itt elni. Zarojel, legjobb resz, jolet. Mashol talalkoztunk, mashol eletunk, eskudott, hogy nem akar visszamenni.

Szoval jolet, szep kert, szep haz, rendes aranyember meg csak. De a cica miatt maradok.

Volt mar ilyen. Vagy eletszerubb, hogy szetmentek, de milyen volt hatrahagyni a kedvenc allatot?


2020. febr. 5. 00:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Fél évre elhagytam a férjem, nagyon hiányzott a macskánk.

Kinti -benti volt elgázolta egy autó. Belebetegedtem. Maradt utána egy kiscicus. Végül visszajöttem, 50%-os a kapcsolatunk de a macsi miatt még egyszer nem mennék el. Ő csak benti cica.

2020. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Vegre valaki, ha szornyulkodest is valt ki masokbol, erti.

Amugy ha egy szemetlada lenne a ferjem, akkor szo nelkul mennek cicastol.

De mivel egy jo ember, csak iszonyuan rossz kombinacio vagyunk, ezert ez a huzavona, aminek tovabbi fejlemenyeitol igyekszem megkimelni mindenkit.

2020. febr. 5. 22:04
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

Megértelek, én is jobban szeretem a macskámat mint a párom. Olyan mint egy kisbaba, csak jobb, okosabb. Soha nem válnék meg tőle.

Nem maradnék együtt a párommal miatta, ha olyan rossz lenne a kapcsolatunk/nem bírnék már vele élni akkor mennék macskástól. Max úgy intézném hogy akkor mennék amikor nincs otthon, nem tud róla.


Amúgy mikor anyámék elváltak, anyám hátrahagyta a macskáját. Tizen valahány éves volt, benti perzsa cica. Apám nem engedte hogy elvigye, mert tudta hogy szereti és ezzel fájdalmat okoz neki. Odaadta a macskát az anyjának, aki kint tartotta. Szegény macska kint élte le utolsó heteit a hidegben, a vén tyúknak a kutyája folyamatosan ugatta, egy fán volt mindig a macska, nem mert le se jönni.

Nem tudom már pontosan hogyan, de meghalt. Pár hetet élt ott.

2020. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért el kezdted mondani, hogy mi a probléma. Szerintem csak nem érted. Mi az hogy rossz kombináció?
2020. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!