Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akar elválni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar elválni?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt, lassan 3 éve házasok. 2 gyermek.

Elég erős személyiségek vagyunk mind a ketten. Voltak rossz meg jó napok is a kapcsolatunkban. Mint szinte minden kapcsolatban. De tudtuk úgy ahogy kezelni.

De az utóbbi időben nagyon aljas lett velem. Mindenért hibáztat, én vagyok a szar, semmi se jó amit én csinálok. Ha szexelünk kB az a baj ha nem az, mindent rám vetít ki. De ugye ő a tökéletes... Ő nem hibázhat. Van, hogy elkezd baszogatni, ugye mérges leszek, aztán akkor is én vagyok a hülye mert minek sértődöm meg. Mert én mindig csak azt tudum... Szóval porig aláz, semmibe vesz, azt érezteti én semmire nem vagyok jó.

Nem tudom miért lett ez neki ennyire. Régebben is volt egy egy ilyenje, de utána újra normális volt.

Semmit nem segít, szarik bele mindenbe. Nő/nők is van a dologban. Mondjuk az nem tudom h találkozgatnak e...


De nekem most lett elegem. Úgy vagyok vele, hogy a napi idegbaj, meg rohangálás után, nekem ez nem hiányzik esténként, amit csinál.


Mondtam neki,ég mindig felhozom, hogy akkor váljunk el, ha már másképp nem tudjuk megoldani. Mert megbeszélni se lehet vele semmit. De erre mindig elhallgat, meg mondja h minek. Minek váljunk el.

Akkor nem értem, hogy ha neki se jó így, mert nyilván nem jó, akkor a válást miért nem akarja?



2019. dec. 17. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor nem lesz kit baszogatnia.


Add be a papírokat.

2019. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ááá, 74% megelőztél... :)
2019. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Bőven elég, ha te válni akarsz. Elindítod a válást, az ő beleegyezése ehhez nem kell.


Nem is értem a kérdést. Csak panaszkodni jöttél ide, vagy lépni is akarsz valamerre?

2019. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

A "minek" az nem jelenti, hogy nem akarja, inkább csak lusta és még ennyire se tartja a kapcsolatot, hogy ennyi energiát belefektessen. A normális lezárás is energiába telik, bíróságra járkálni, megegyezni, minden macera, és nincs hozzá kedve. Legalábbis, a "minek váljatok" az nekem ezt mondja, nem azt, hogy nem akarja.


Add meg te a kezdő lökést, utána már nem lesz más választása.

2019. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert nárcisztikus
2019. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A " minek" csak lustasàg. Ha lépni akarsz, akkor tedd meg te. Neki ezek szerint megfelel a langyos f**stenger amiben éltek miközben néha szemétkedhet ha úgy tartja kedve.
2019. dec. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Van valaki más a képben, legalábbis a magam példájából kiindulva erre gondolok.

Az előző nap eset csak úgy elmúlt? Se tisztázása, se semmi?

2019. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!