Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kíváncsi vagyok én rontom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok én rontom el vagy igazam van-e?

Figyelt kérdés
2,5 éves a fiam,egyedül vagyok vele egész héten.Ferjem későn ér haza 7-8 körül, tvzik pihen. Hétvégén hol ez hol az a dolga.Mjndent én csinálok Á tol Z-ig. Mivel külföldön vagyunk 0 segítség van.Max 5 percet foglalkozik a gyerekkel ,aztán marad rám. Ma is megreggelizett mondtam menjen el a boltba,előtte kb 1 órát volt a fürdőszobában addig mosogattam,takarítottam, persze a gyerek rajtam log üvölt. Nagy nehezen elindult boltba 3 óra múlva ért vissza.Megint a tv gyerek rajtam üvölt. Nagy nehezen elaltattam ,érre rá 20 percre felkiabalta,mert azt mertem mondani ,h a barátnőm ferjei segitenek és nem csak a nő dolga minden.Azzal elment tvzni és áltathattam újból a gyereket és meg én vagyok a hulye p...a mert ,h őt nem érdekli más. Ez azóta tart amióta kiköltöztünk hozzá. Bármit kerek kiabál. Ha alszik a gyerek és megyek hozzá -beszélgetni nézi a telojan a filmet és meg nem állítja.De neki elege van h én elégedetlenkedtek .Minden jó így szerinte.H egyszer meg nem fürdette a gyereket stb.
2020. jan. 26. 19:51
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Lassan úgy erzem mintha csak az enyém lenne.
2020. jan. 26. 23:19
 22/27 anonim ***** válasza:
13%

Szia ! Valoban az elottem szolok kozott volt aki nagyon nyersen fogalmazott de segitsegert jottel ide ezt elfelejtik.Én azt gondolom az segítene rajtatok hogy leültök KETTEN beszélgetni és megkerdezed tőle hogy boldog e es hogy mit tehetnel erte,furcsan hangzik de ha rázuditod a nyafogast (amit valoszinuleg mar hallott korabban) nem fog komolyan venni. Lehet hogy teljesen mas a szeretetbyelvetek es emiatt nem jottok ki jol a gyermeknevelest maskepp kepzelitek el.Valoszinuleg egezs nap azert gürizik hogy nektek meg legyen mindenetek erre is gondolj neki is nehez lehet . Rossz es nehez helyzetben vagy de hidd el rajta is nagy a nyomás hogy eltartson titeket.Én azt mondom egy 2,5 eves (vagy barmilyen koru) gyermek mellet ilyen hogy válás a leges legutolso stadiuma legyen a dolognak es ne egybol ez jusson mar eszunkbe emberek...nem egy tini kapcsolatrol van szo hogy jolvan 3 hete tart lesz másik....felelősséggel tartoztok .Szexuális téren is probalj meg jobban a kedvében jarni es hidd el visszakapod valahogyan majd .Kitartast kivanok es hogy kijojjetek a hullamvölgyből.

Egy feleség

2020. jan. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
65%
Az apa teljes mértékben xarik a saját gyerekére. Akkor nehogymár az asszony pitizzen még neki! Alázkodjon meg még jobban? Tudom, hogy ez a szolgalelkűség van belenevelve a legtöbb nőbe. De én így nem tudnék élni. A gyerek miatt nem szabad eltűrni a megaláztatást. Sok ismerősöm nagyon rossz házasságban él. A férj prostizik, olyan is van, hogy rendszeresen veri a nőt. De a nő nem válik a biztos anyagi háttér és a gyerek miatt. Milyen nyomorult csicska az ilyen? Tudom, hogy nem könnyű döntés. A kérdező helyében még azért leülnék egy komoly beszélgetésre. Csak ilyen emberek általában erre se hajlandóak, hogy megbeszéljék a dolgokat. Lehet, hogy a férfi csak simán leordítaná a haját.
2020. jan. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ezt a gyereket csak te akartad o nem
2020. jan. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ő akarta sot akar meg ,de mondtam h így nekem nem kell ,h csak én vagyok vele folyton.A beszélgetés megtörtént ő nem érti mi a baj,nehogy már neki kéne bármit is csinálni ennyi meló után....Pedig én nem azt mertem h mosogasson csak a gyereket hétvégén át lehet venni,1 az életben talán még lehetne fürdetni is.De az ő baráti körében más nők 3 nevelnek és megoldajak.Az én barátnőim r. ..cok és én azokra hallgatok szerinte .
2020. jan. 27. 11:22
 26/27 anonim ***** válasza:
68%

Nem is értem, hogy mit kerestek egymás mellett?! Mondjuk ezeket a dolgokat normális helyeken normális emberek gyerekvállalás előtt végiggondolják.

Tovább ne szaporodjatok! Így is eggyel több gyereketek van, mint amennyinek lennie kellene.

2020. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Válj el, komolyan mondom. Én ugyanebben a helyzetben vagyok, sosem fog megváltozni. Ettől csak rosszabb lesz a helyzet.
2020. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!