Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kíváncsi vagyok én rontom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok én rontom el vagy igazam van-e?

Figyelt kérdés
2,5 éves a fiam,egyedül vagyok vele egész héten.Ferjem későn ér haza 7-8 körül, tvzik pihen. Hétvégén hol ez hol az a dolga.Mjndent én csinálok Á tol Z-ig. Mivel külföldön vagyunk 0 segítség van.Max 5 percet foglalkozik a gyerekkel ,aztán marad rám. Ma is megreggelizett mondtam menjen el a boltba,előtte kb 1 órát volt a fürdőszobában addig mosogattam,takarítottam, persze a gyerek rajtam log üvölt. Nagy nehezen elindult boltba 3 óra múlva ért vissza.Megint a tv gyerek rajtam üvölt. Nagy nehezen elaltattam ,érre rá 20 percre felkiabalta,mert azt mertem mondani ,h a barátnőm ferjei segitenek és nem csak a nő dolga minden.Azzal elment tvzni és áltathattam újból a gyereket és meg én vagyok a hulye p...a mert ,h őt nem érdekli más. Ez azóta tart amióta kiköltöztünk hozzá. Bármit kerek kiabál. Ha alszik a gyerek és megyek hozzá -beszélgetni nézi a telojan a filmet és meg nem állítja.De neki elege van h én elégedetlenkedtek .Minden jó így szerinte.H egyszer meg nem fürdette a gyereket stb.
2020. jan. 26. 19:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Azt rontod el h még mindig mellette vagy
2020. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy nincs igaza, de ez rajtad nem segít. Valószínűleg még a kimeneteletek előtt megszokta, hogy egyedül van, azt csinál, amit akar és most primitív módon lázad a helyzet ellen.
2020. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Igazad van. Most jobb a szitu? Ezen gondolkodj el, mert abszolút segítő szándékkal írtam.
2020. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Hát sajnálom hogy így jártál,de alaposan mellènyultál a pároddal,ès ennek nem volt előjele mielött mèg nem volt gyerek?
2020. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Te választottad. Ha most ilyen, hogy hazajön, tévézik, nem csinál otthon semmit, valószínűleg korábban is ilyen volt. Szerintem senki nem tartott pisztolyt a fejedhez, hogy pont neki szülj.
2020. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam, h haza költöznek. Nem akartam elkapkodni a dolgot,de kell a megerősítés. Mert én akkor a válást is beadom.
2020. jan. 26. 19:59
 7/27 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Költözz haza nyugodtan. Megbeszélni nem tudjátok, úgyhogy lépned kell.
2020. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
Ha este 7-8-ig dolgozik, akkor nem biztos, hogy annyira sötét, hogy pont nem akar mással foglalkozni. Túlhajtja magát, inkább ezzel kéne valamit kezdeni. MIlyen körülmények közt éltek? Gyereknek külön szoba? Külön együtt töltött idő vagy a gyerek mindig az első?
2020. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó! A gyerek anyja 0-24-ig nyomja, ő mikor pihenhet? Gondolom a gyereket közösen vállalták, legalább hétvégén aktivizálhatná magát az apuka és tv-zés helyett segítsen.
2020. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ha a gyerek alszik akkor i filmez néz sörözik. Hétvége meg pihen jön megy ,és kivan akadva ha nem tud pihenni mert a fiam zörög.
2020. jan. 26. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!